Järjehoidjad

Minu Lands

Alternatiivsed nimed: Minu maa

Mitmete erinevate online mänguasi seisab minu maad. Konkreetsed nõuded süsteemile ei ole siin, et saada üks mängijatele on see mäng, on vaja ainult internetti absoluutselt iga arvuti ja veebibrauseri üks viimaseid versioone.

Mängu süžee on lihtne: My Land kutsub teid saada valitseja ühes linna jaguneb impeeriumi osadesse ja võitlus domineerimise muudes valdkondades oma teiste valitsejad nagu väikesed tükid kord suur impeerium. Kas pead võitlema maagiline must pärl. On ressurss, mille omamine annab teile õigused aegadel. Seda võib leida paljudes külalistele, kuid mida saab osta raha ühik. Minu maa mäng, mis saavad osaleda nii lapsed kui täiskasvanud, on väga lihtne algajatele. Pean ütlema, et minu Lands online registreerimine täiesti lihtne ja kord sel mäng ütleb sulle, milline saab olema järgmine samm. Näiteks võite valida linna, et varsti on oma kangelane ja tema jalad, mistõttu on jõukas ja edukas. Selleks on vaja ainult täita väljad, üks nimi tema kangelane - sisse logida ja parooli sisestada vastavale väljale. Sel juhul pead ka valima rassi, mis kuuluvad oma iseloomu. Nende mäng Minu Lands pakub nelja: hele ja tume päkapikud, deemonid ja rüütlid. Kes on hea ja kes on - kurjus, siin on kerge mõista: tume päkapikud ja rüütlid esindama heledad ja tumedad haldjad ja deemonid - pimedus. Üks neist on online mäng Minu Lands hõlmab 8 tüüpi väed. Selles on esindatud erinevate käsitöö: võlurid, ravitsejad, nooled ja muud palgasõdurid. Samuti on eri liiki ja - koletised.

Light Elves - Magic elavad metsade suur juga. Knights - elavad Püha Maa.

Dark Elves (Drow) - peidus metsades Damned.

Demons - eelistan surnud maa.

Üks neist on mingi boonus mängus teatud väeosade ja loomulikult ka ressursside hankimine. Näiteks päkapikud eest preemiat kaevandamise puit ja boonus võidelda üksused, mida nad saavad, kui ravitsejad. Neil on võime elustada pärast lahingut. Knights väljastatud boonust teravilja ja kulda. Nad võivad ka teha oma seljakoti kaks teised. Dark päkapikud julgustust puidu ja raua ja preemiad on neil õigus üksuse mustkunstnikud. Demons Hinded kaevandamiseks kivid ja muud privileegid, nad rünnaku ajal võib olla tugevam kui teiste rasside kolmandas. Nii nad saavad pluss kui palgasõdurid. Seega näeme, et tasakaalu 3 sõitu sätestatud täiuslikult ja valige mõni neist jõuad tippu tänu individuaalsete omaduste ja oskuste valitud sugu.

Ja neile, kes ei saa oodata, et mängida mängu online My Lands, lisades, et Black Pearl - ei ole mitte ainult maagiline ressurss. Ta ei saa rüüstamine. Nad võivad maksta tasulistele teenustele. Peale selle eriline trofee, on mitmeid olulisi loodusvarasid, mis on kasulik arengu ja parandusi:

- Tree

- Teravili

- Stone

- Gold

- Raud.

Need viis ressursse saab ammutada erinevatel viisidel, siis - vähemalt praegu hoiul, kuid saab lahti pakkida neid vaenlase, lüües oma poest. Seda nimetatakse lahinguülesanne mängu. Mängijad on ka mitte-lahinguülesannetega. Näiteks võite uurida kuningriik, spioon, jälgida või isegi koloniseerida ja kõik, kui muidugi töö.

In My Lands mängida väga lihtne ja lõbus, sa ootame uusi seiklusi ja emotsioone, välja arvatud, et sa kohtub palju uusi sõpru.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more