Järjehoidjad

Mõistatus

Alternatiivsed nimed: Mystery, Mystery

Mystery Online - tasuta multiplayer online veebipõhine mäng, mille eesmärk on murda mustrid esindused multiplayer online mängud. Tuleb märkida, et online-mäng Mystery on analoog-kaart. Paljud võivad arvata, et kõige põnevam ja ka kõige kulukam kaardimäng - muidugi pokker. Aga spetsiifikat kaardi roll mängudest on nii, et mängijad mängivad ainult oma tekid ja paljud haruldased kaardid on järjekorras mitu tuhat dollarit. Nii et kaart lauamängud rohkem kui üks kord võistlevad tunnustatud lõbustustele nagu pokker, blackjack ja teised. Üldiselt mängida online mäng Mystery interensoe väga täpselt neile, kes on kunagi elus tegelenud lauaarvuti roll mängudest.

Liitu mängu Mystery on lihtne ja arusaadav. Kõik, mida pead tegema - sisestage oma kasutajanimi ja parool. Arendajad on hoolitseda, et kontrollida Mystery ei võta kaua aega ja ei olnud väsinud maksimaalne.

Nii, tagasi mängu. Mis on - kaart rollimäng? See on analoogne tavaline rollimängude ühe mööndusega: kõik üritused toimuvad mängu kirjeldatud kaarte. Iga omakorda mängija paneb valdkonnas ning mängib üks kaardimäng situtsiyu kirjeldatud viisil. Mystery online mäng see ei ole erand selles osas, aga peaks pöörama tähelepanu mõned üksikasjad.

Näiteks ei saa te meeletult levinud üks võimsamaid kaarte, sest iga märk on teatud kogus energiat, mis on jagatud iga kuue elemente, mis kuuluvad avastada kaart. Tegelikult elemente mängus Esitleti tuli, maa, vesi, õhk, surm ja neutraalsust, igaüks neist mõjutab, kui palju neid või teisi kaarte saab kasutada. Neil kujutatakse koletised, mis ründab oma meeskonna esimene vaenlane. Põhimõtteliselt mäng võib pidada üsna sbalansirovannnoy. Aga Mystery mängu online ei ole nii lihtne kui tundub esmapilgul: tüügas on see, et keegi õnn võib naeratada paigutuse kaarte, ja keegi - ei. Ja siis gameplay muutub väga sarnane võttes ära maiustusi beebi. Niisiis, põhimõtteliselt on see: Kui sa tuled palju vee energiat, kõige ratsionaalsem koletised ründavad just selle katastroofi, sest nad teevad kõige rohkem kahju teie antagonist.

Üllatav element mängus - neutraalsus, mis ühendab kõiki funktsioone muid elemente, ja kui te kasutate neutraalne kaart, mis tarbib energia maagilist elemente koos. Kaardid see element võib õigustatult pidada kõige edukam ja haruldased. Kas ilma selliseid kaarte lahingus on põhimõtteliselt võimalik, kuid vaadates, kuidas võimas, reeglina on need koletised - see on loogiline eeldada, et mängida mängu online Mystery need kaardid väärt. Online mäng Mystery üsna meeldejääv oma kasutajaliides.

Vahetult pärast registreerimist sa mängida Mystery natuke ebatavaline, eelkõige seetõttu, et esiteks ei ole lihtne navigeerida, ja kuidas, mis juhtub mängu. Parim lahendus siis trek NPCs väljastamise ülesanne. Seega märkamatud, kuidas saate teada, mehaanika quest online mäng ja saab kiiresti sekkuda protsessi.

Kui soovid, võid isegi saada võimas nõid ja üllatav, kuid viis Tower of Magi raske ja okkaline. Õpingute ajal, pead ülesande täitmiseks nii raske ja ainult monotoonne, korraldab koolitus võitleb, mis ei too teile kogemus ja alles mõne aja pärast uksed avanevad Mage torn ees ja saate teada midagi uut tema paleed.

Play Mystery seda väärt, sest vaid seal on tunda võlu kaardi ja rollimängude aru saada, mis on - et oleks võimalik õigesti kindlaks oma võimalusi ja ehitada taktika, otsin võidelda olukorda. Ja kõik see - kaarte! Ärge raiskama, registreerida ja alustada oma magic reisi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more