Järjehoidjad

Minu Sunny Resort

Alternatiivsed nimed: Minu Sunny Resort

Play Minu päikesepaisteline kuurort (Minu päikesepaisteline kuurort) kuurordi piirkond oma kätega.

eluks on muutunud kindlaks puhkuseks rannas, peate ehitama oma kuurordi. See annab võimaluse oma päikesepaistelisele kuurordimängule, kuid töötab palja maa-ala plaadil, mis ilmus viie tärni hotellis koos kõigi mugavustega.

Etot-brauseri simulaator on igal ajal täiesti meelelahutuslik, kuid eriti talvel, kui soovite suve päikeseloojangu soojendada. Private Resort on unistus, mida on lihtne rakendada, kui mängida saab minu päikesepaisteline kuurort.

Mitte ainult sa tahad põgeneda paradiisi saarele. Soovides asuda bangalasse rohkem kui piisavalt, eeldusel, et see on kindlas kohas, see tähendab puhkusel viibivates inimestes ja tegi positiivse arvamuse parkimise ja meelelahutuse taseme kohta.

- Sinu ülesanne on meelitada rohkem kliente kui tema konkurendid. Kui mängid, siis õpid mängu toimingu olulisi nüansse. Ei ole midagi ebatavalist:

Vashi bangalod.

 • Stroyte hoone erinevad naznacheniya
 • Obustraivayte bungalowid erineva suurusega zvezd
 • Nanimayte personal
 • Raznoobrazte vaba aeg otdyhayuschih
 • Zarabatyvayte kogemus ja valyutu

Nachinaya mängida mängu Minu päikesepaisteline kuurort (minu päikesepaisteline kuurort), liitute reisivate fännidega, maitsekas ja lõõgastav. Kuid teie jaoks tuleb kõigepealt lahendada mitmeid olulisi ülesandeid.

Bushow järgmise bungalow, sa ei ole lihtsalt panna maja ja luua interjööri sees oma maitse järgi. Pea meeles, et see peaks olema mugav ja iga toode parandab mugavust, muutes kallimad bangalod ning mõjutab teie rahalist rikkust ja kuurordi prestiiži.

Chem kallis tuba sisekujundus, seda kõrgem klass, kuid kuna abinõuna peaks olema ruumi kõigile võimalustele rahakott, ei ole kõik maja viie tärni luksus. Bungalovide populatsioon järgib inimeste soove. Võite grupile anda ka kahe tähe ruumi, isegi kui nad seda küsisid, kuid ei tee seda tagurpidi, ei tööta neile, kes soovivad rohkem, mitte vähem.

maja võib postitada 3-6. Üle merekarpide kõige olulisem valuuta, saate ehitada presidendivalimiste sviiti või pulmi.

Linnakujundus.

See on meenutada, et on vaja registreerimist Minu päikesepaisteline kuurort. Võite ka sõpru kutsuda, saates kirju uudistele koos ettepanekuga liituda mängu kosmose päikesekeskusega.

Kui me naaseme simulatsioonivõime uuringusse. Oma kogemustest tead, et inimesed vajavad rohkem oma ruumi, et täita oma kapriid:

Chem pikendab teie kuurordi, seda rohkem vajalikku personali.

 • Lavki koos suvenirami
 • -ga
 • Restorany ja kafe
 • Diskoteki
 • Basseyny
 • Sportivnye sait ja zaly
 • Ekskursii
 • Punkty prokata

Kasutab teda personaliosakonda, niipea kui olete ehitanud, et jõuda teatud tasemeni. Nüüd on teil piisavalt kööki, koolitajaid, suveniiride müüjaid, palle, riideid, maiustusi ja puuvilju, kelnereid ja teisi töötajaid. Juhid vastavad kõigile küsimustele ja teised töötajad toodavad, müüvad kaupu ning tegelevad territooriumil asuvate bungalowide ja jootmisjaamade puhastamisega.

Skoro iPlayeris Minu päikesepaisteline kuurort saab ehitada paadi ja taksoettevõtte doki, teie külalised saavad nautida kuurortide vahel liikumist ja teha meelelahutusreise.

Prohodite quests, teenida raha ja mainet, suhelda mängijatega, püüda rahuldada kõiki turistide vajadusi ja siis me ei suuda teil oma kuurordi külastada.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more