Järjehoidjad

Impeeriumide müüt

Alternatiivsed nimed:

Myth of Empires on reaalajas strateegia RPG ja ellujäämissimulaatori elementidega. Saate mängida arvutis. Graafika näeb välja realistlik. Maksimaalsete pildiseadetega Myth of Empiresi mängimiseks on vaja võimsa videokaardiga mänguarvutit. Mängu hääletavad professionaalid, muusika on hästi valitud!

Arendajaid inspireerisid selle projekti loomisel sarja Civilization mängud. See pole kloon, mäng osutus huvitavaks individuaalsete omadustega.

Liides on lihtne ja selge, mis muudab ülesande algajatele lihtsamaks, lisaks on vihjeid.

Sinu missiooniks on luua oma impeerium ja sellel teel ootavad teid huvitavad ülesanded.

  • Leidke linna rajamiseks sobivaim asukoht
  • Hankige vajalikud ehitusmaterjalid
  • Tegelege põllumajandusega, et varustada elanikkonda toiduga
  • Uurige uusi tehnoloogiaid ja arendage teadust
  • Võitlege territooriumide eest, ehitage ja hõivake uusi linnu
  • Tegelege kauplemistegevusega, see toob riigikassasse täiendavat tulu
  • Pöörake kindlasti tähelepanu diplomaatiale tugevate ja lojaalsete liitlastega, ükski vaenlane ei karda

Siin on nimekiri peamistest ülesannetest, mida Myth of Empires PC-s tuleb täita.

Selles mängus saate valida ühe tsivilisatsioonist ja määrata selle arengutee sadade ja tuhandete aastate jooksul. Keda täpselt valida, otsustate ise, nimekiri on üsna pikk.

Alguses on väga oluline luua ressursside kaevandamise ja uurimise tehnoloogiad. Need toimingud annavad teile eelise naaberriikide ees. Arengutee oleneb sinust endast, võid tegeleda vallutustega või suunata kõik oma jõupingutused diplomaatiale, teaduse ja kultuuri arendamisele. Sõjaväge läheb sul igal juhul vaja, sest isegi kui sa ei plaani sõjalisi kampaaniaid, võivad naaberriigid sind rünnata.

Diplomaatia võimaldab vältida sõjalisi kokkupõrkeid ja aitab leida tugevaid liitlasi nii kaubanduses kui ka ühiseks vallutus- või kaitsesõja pidamiseks.

Mängu kõige huvitavam omadus on võimalus valida tegelane ja juhtida tema edasist saatust. See on praktiliselt täisväärtuslik RPG kolmanda isiku vaatega. Looge esemeid, reisige, täiustage oma oskusi, valige elukutse. Piiranguid pole, teie kangelane võib olla kas lihtne põllumees või sõjaväe juht armee eesotsas, see sõltub ainult teie eelistustest. Kui valite sõjaväelase elukutse, saate aja jooksul mitte ainult õppida uusi võitlustehnikaid, vaid ka omandada paremaid soomust ja relvi. Tsiviilametit valides saate oma töövahendeid ja oskusi täiendada.

Playing Myth of Empires meeldib nii strateegiafännidele kui ka teistele mängijatele, kuna see ühendab mitu žanrit korraga.

Alustamiseks peate alla laadima ja installima Myth of Empires. Kohalik kampaania on saadaval võrguühenduseta; mitme mängijaga režiim nõuab Interneti-ühendust.

Myth of Empires tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole see võimalik. Saate seda mängu osta Steami portaalist või arendajate veebisaidilt.

Hakka mängima ja loo oma impeerium!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more