Järjehoidjad

Mythos

Alternatiivsed nimed: Mütoloogia

Mythos Online - rollimäng, tasuta, ajaloo loomine, mis väärib eraldi märge. Asi on selles, et ühel hetkel mängu areng külmutati California stuudio keskenduda arendades samal ajal mängu Hellgate: London. Pärast seda õigust ümbertegemine projekti ostis korea arendajad, kes oleks tõsiselt võtma mängu ja tuua see meeles. Mõne aja pärast, arendajad on esitatud maailma lapse lõpetatud. Mythos online mäng mängu, mis oleks huvitav iga fänn kuulsa seeria Diablo, räägib meile erinevaid mütoloogiline lahingud ja legende Vana-Kreekas.

Osale mängus Mythos ei võta sa palju aega. Võtke seda kui saate kohapeal, või otse kehasse mäng klient, ja siin ja seal pead sisestama sama andmed: konto nimi, e-posti aadress ja parool juurdepääsu oma konto. Pärast seda kirja teile teade, et registreerimise Mythos lõpetanud ja võite mängima hakata.

Online mäng Mythos on rabav oma tavatus. Üks selle peamisi funktsioone toimib, et tegelikult see on juhuslik. Mida see tähendab? Jah see maht publik, et see mäng oleks nagu, tõesti väga suur. Tegelikult kõigepealt arendajad on teinud kindlaks, et kui mäng sa ei pea mingeid probleeme, aga ainult pidev lõputu nauding. Ja põhimõtteliselt, saame julgelt öelda, et nad on õppinud ülesanne entusiasmi.

Austerity liides - see on peamine idee mängu disainerid: midagi üleliigne, vaid tasemel tervisekaitse, mana ja õigekirja piktogrammki antamallasi vasakule ja paremale hiire nupud. Sama disain väljendub askees ja gameplay ise. Näiteks klassi süsteem, üllatab oma paindlikkus ja lihtsus. Näiteks võite alati mänginud Mage, kuid mingil hetkel aru, et see pole sinu oma ja otsustanud muuta oma erialal. Ja siis minna arendajad tegema järeleandmisi. No uute tähemärki, kõik mida sa pead tegema - on lihtsalt tulla lähimasse linna ja muuta seal eriklass at NPC sümboolse summa mänguraha.

Mythos onlyn mäng ei ole veenev tema omapära, ja öelda midagi sellist, millega - ei ole enam uudne. Aga siin on disain kõike, mis juhtub mängu - see on see, mis teeb mängu aeglaselt, kuid kindlalt liigub kuni redeli edukas online tooteid. Ilmselt mängis rolli siin on huvitav idee ja disainerid püüavad teha mängu maailm natuke cartoonish teha värvi karm jutud vanakreeka müüdid. Ja isegi hirmutav kükloop selles mängus midagi tsirkuse karu, waddling jalale ja squinting silmad.

Vali rassi mängu on absoluutselt mingit mõju gameplay ja omadused iseloomu, nii algab mäng online mäng Mythos, lihtsalt viidata oma esteetilisi eelistusi. Nüüd paar sõna iga sõit: Mehed - üllas, tark ja tugev kangelased, kelle kasutab tema kuulsus levis palju provintsid, kükloop sama - see mats ja heasüdamlik, kuid nende tugevus hirmutab kõiki, kes on vähemalt üks kord nende tekkinud. Satiir - sündinud seiklus, alati on midagi ja püsti, hästi Gremlins - on ainus rass, räägime teaduse "sina", ja mõjuval põhjusel, sest ainult nemad teavad teda - tulevikus.

Ainult mängu kolm mängu klass: Pyromancer - isandad tulekahju ja kurjade vaimude jahimehed. Lihtsalt helista neile allaheitlik Infernal ja tuline relv valduses. Play online mängu Mythos selles klassis ei saa olema lihtne, kuid ei menie huvitav.

Blood Knight - kangelane, hästi kulunud ja on olnud palju lahinguid, kelle relv on hiiglaslik suur mõõk või Battleaxe. Knights on võime kanda raske raudrüü.

Sama insener - nutikas leiutaja, mis sisaldub arsenal isegi tulirelvi. Peale teda, insenerid saavad kasutada lõhkeaineid või isegi ehitada lõksu.

Kokkuvõttes väärib märkimist, et mängides Mythos oleks tore kedagi, kes ei ole võõras ajalugu Vana-Kreeka ja kes on alati unistanud tunda tõelist kangelast vanad müüdid. Kiirusta, unenäoline maailm ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more