Järjehoidjad

Kuutõusu müüdid

Alternatiivsed nimed:

Myths of Moonrise on match-3 puzzle mäng linnaehitussimulaatori ja RPG elementidega. Mängu graafika on kvaliteetne sünge stiiliga. Häälnäitlemine on hästi tehtud, muusika on atmosfääriline ega väsi pika mängu jooksul.

Süžee viib teid pimedasse maailma, mis on surma äärel. Apokalüpsise põhjuseks oli meteoriit, mille killud tõid maa peale pimeduse, mis hävitas suurema osa elanikkonnast.

Maailma ainus lootus libahunt, vampiir ja maag, keda ühendab ühine eesmärk päästa tsivilisatsiooni jäänused. Üheskoos õnnestus neil teha teekond esivanemate koju ja äratada unest vägev jumal, nii et ta asus ellujäänuid juhtima.

Tema käskude järgimine võimaldab maailmal uuesti sündida ja hävitada pimeduse.

  • Kuid tööd on veel palju:
  • Ehitage uuesti linnuse müürid
  • Taastage maju
  • Värbage võimsaid kangelasi, et võita pimedusejõud
  • Võida areen
  • Vestlege teiste mängijatega ja looge liite
  • Lahendage mõistatusi ja võitke lahinguid

Myths of Moonrise'i mängimine on lihtne tänu lihtsale ja selgele kasutajaliidesele ning vihjetele, mida saate mängu alguses. Sel juhul on ülesanded väga erinevad ja tänu sellele saab mäng teile pikka aega meeldida.

Lahingud peetakse siin kolmevõistluse vormis. Mängige teatud värvi tükkidega, et rakendada lahinguväljal teatud nippe ja loitsusid. Oluline on jälgida, mida sinult nõutakse, vastasel juhul võid end kaasa lüüa ja vaenlasega kaasa mängida.

Linna arendamine annab teile mängus rohkem võimalusi ja muudab edusammud nähtavamaks.

Avage uued kangelased ja kasutage nende jõudu kurjuse vastu võitlemiseks. Saadaval on mitu võistlust, millest igaühel on oma anded.

Süžee on päris huvitav, seda on raske lõpetada, ma tahan teada, mis edasi saab.

Lisaks kampaaniale on mitmeid mängurežiime.

Saate kasutada sisseehitatud vestlust teiste mängijatega suhtlemiseks. See võimaldab teil luua liidu uute sõprade või tuttavatega, keda te mängu kutsute, ja täita ühises PvE-režiimis ülesandeid.

Seal on areenirežiim, kus on võimalik teada saada, kes on PvP-lahingutes parem.

Vaja on

A stabiilset internetiühendust, aga õnneks tänapäeva maailmas pole see probleem.

Igapäevaselt ootab Sind mängu külastamiseks

Kingitusi ning kui Sul pole nädala sees päevagi vahele jäänud, võid loota väärtuslikumale auhinnale.

Pühade ajal ootavad kõiki mängijaid temaatilised üritused, kus on võimalus saada unikaalseid esemeid, mida tavalistel päevadel pole võimalik võita.

Jälgige uudiseid ja ärge jätke kasutamata võimalust puhkusevõistlustel osaleda.

Mängusisesest poest saate osta lisakaarte või linna parandamiseks vajalikke kaupu. Üsna sageli on allahindluste päevi. Ostude eest saate tasuda nii mängus teenitud valuutaga kui ka pärisrahaga.

Myths of Moonrise Android jaoks tasuta allalaadimiseks võite järgida sellel lehel olevat linki.

Installige mäng ja alustage mängimist kohe, et hävitada maagilist maailma rünnanud kurjus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more