Järjehoidjad

Navi vanus

Alternatiivsed nimed: Navi vanus

Navi Age mäng: Pirate Story

Piraat ei ole lihtne. Püsiv valtsimine, tugev rumm, soolatud kala, igavesti rahulolematud kapten ja reeturlikud kaaslased Ja siiski kutsuge neid kaldale minema ja saama seaduskuulekaks poisid, nad söövad teid kiiresti haidesse.

Igra Navi Age, arvatavasti kõige mitmekülgsem brauserimäng, kus mehaanik ja sisemine maailm saavutasid tõeliselt muljetavaldava suuruse. Arendajad pöörasid kõige rohkem tähelepanu kõikidele hetkedele, alates detailide koostamisest kuni laevade varustamiseni ja iseloomu kirjeldustega. Navi vanus mängida on tõesti huvitav, põnev ja põnev.

Lift ankur!

Kui mängija, kes pole kunagi merenduse teema tähelepanu pööranud, on varsti võimeline töötama koos selliste mõistetega nagu kino ja mizzen-mast, sirged ja kaldus purjed, esi- ja laohooned. Aja jooksul saate ehitada oma laeva. Menüüs näete selle omadusi:

 • Sails
 • küsimused
 • kausid
 • Uvorot
 • Precision
 • Kriitiline rünnak
 • kriitiline kaitse
 • Protection
 • N-Parsa
 • võimsus
 • Power V-Sail
 • Power rõõmsameelne
 • Tüüp
 • Troum

Tut saate teada, kui palju materjali kasutatakse laeva ehitamiseks ja kui palju see maksab.

Saada kõik mängu mängufunktsioonid, mida mängija saab Navi vanuse registreerimisel. Miljonid inimesed kasutasid seda privileegi ära ja nüüd kündavad nad avatud ruume, avastavad maad, otsivad aardeid, võitlevad ja teevad soodsamaid tehinguid üldiselt.

Laeva juhtimise järel vali kartmatu meeskond. Kuna brauseri mängud peavad alati midagi arendama, jätkab Navi Age iPlayer seda traditsiooni. Laevade ja meremeeste jaoks tuleb esitada kasvunäitajad, kuid kapten ise ei tohiks maha jääda. Kui rünnaku ajal mõned omadused aitavad, siis teised saavad kaitset ja lähivõitlust. Mõnikord on ühe omaduse teritamiseks piisav, kui uuendate oma seadmeid.

Võitlus või kaubandus?

Võitluse tulemus sõltub sellest, kui hoolikalt ja vastutustundlikult olete valinud meeskonna ja laeva, nende varustuse ja koolituse. Lõppude lõpuks, isegi Captain Hook ei tuginenud ainult oma ägeda pilgu ja konksu teravuse tugevusele, vaid varustatud kahurite, püssirohu, saberite ja püstolitega.

Juhtides haagissuviladesse ja korraldades võitlus-shootoute teiste mängijatega, proovige ennast mitte isegi hammastele, vaid juuste juurtele. Pea meeles, et olete vastu reaalsetele mängijatele, kes on huvitatud võitlusest ja mitte vähem kui sinust. Nende laevastikus võib olla rohkem laevu, mis on täiesti kaitstud ja varustatud sõjaliste relvadega ning meeskond saab paremini koolitada ja omada rohkem kogemusi.

Kui te mõistate, et te ei ole veel aktiivsete tegevuste jaoks küps, võib see olla teile kasulikum, kui tegelete kaubandusega, säästate raha, jõudu ja oskusi. Paljudes mandrites puuduvad kaubanduspuudused ning nendega saate hõlpsasti kokku puutuda, transportida erinevaid kaupu müügiks ja osta vajalikke ressursse. Pakkudes oma naabritele väärtuslikke kaupu, võite teenida korralikku rahasummat ja käivitada midagi, mida te hetkel vajate. Ja saavutades viiekümnendat taset, saate laevastikku laiendada ja määrata automaatrežiimis kaubandust. See vabastab meid pidevast kruiisimisest, vabastades väärtusliku aja elutähtsamate, tasuvamate tegevuste jaoks.

Developers täitis mängu silmamuna erinevate võimalustega, et arendada lugu ise. Huvitavad ülesanded, mis on erineva keerukusega, värvilised võitlused, suurepärased maastikud, suurepärane graafika ja online-mängija suhtlus, vaid jäämäe tipp. Te peate ülejäänud ennast uurima, olles põneva krundi lainetesse sattunud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more