Järjehoidjad

NBA 2K12

Alternatiivsed nimed:

NBA 2K12 spordisimulaator, mis on pühendatud korvpallile. Saate mängida arvutis. Mäng tuli välja paar aastat tagasi, kuid selles näete väga realistliku välimusega graafikat. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt ning korvpallimatši atmosfäär on hästi edasi antud. Muusikavalik on hea ja sobib üldise mängustiiliga.

Selle mängu välja töötanud ettevõte on tuttav kõigile virtuaalspordi austajatele ja tänu oma laialdasele kogemusele selles valdkonnas loovad nad parimaid NBA liigale pühendatud mänge.

Juhtseadmed on mugavad ja intuitiivsed, kui oled eelmisi osi mänginud, saad asjast kiiresti aru, kui oled algaja, siis aitavad arendajate nõuanded.

NBA 2K12 arvutis on lõbus:

  • Värbage uusi mängijaid ja kohandage oma meeskonna koosseisu
  • Pakkuge treeninglaagrit, mille kaudu sportlased saavad oma sooritust parandada
  • Valige helded sponsorid, kelle rahaga meeskonda aidata
  • Hallake mängu ja võida
  • Vestlege mängijatega üle kogu maailma ja võistlege edetabelis koha pärast

See on väike nimekiri asjadest, mida peate mängu ajal tegema.

Enne alustamist peate valima klubi ja meeskonna, teil võib juba lemmik olla. See ei pea olema päris klubi. Seal on uskumatu võimalus luua oma meeskond, valida logo, mängijad ja isegi linn, mida see esindab. Järgmiseks peate tegema kõik, mida vajate, et NBA 2K12 g2a

edu saavutada

Tänapäevaste standardite järgi tuli mäng välja juba ammu, kuid selles võib kohata sportlasi, kes on oma karjääri juba lõpetanud.

Konkurents tundub usutav. Enne avalööki saab mänguväljakul vaadata cheerleaderite esinemist. Tulemuste tabel on kujundatud sarnaselt tegelikule.

Võitmiseks peate saama virtuoosiks ja tegutsema matši ajal meisterlikult. Püüdke mitte rikkuda reegleid, kui see pole vajalik. Mängija, kes neid rikub, võidakse järgmistel võistlustel keelata või isegi diskvalifitseerida.

NBA 2K12 saab alla laadida lehe allosas olevast lingist. Teiste inimeste vastu mängides vajate stabiilset Interneti-ühendust. Kohalikud matšid AI-ga on saadaval võrguühenduseta.

Vestle teiste mängijatega, kasutades sisseehitatud vestlust, leia uusi sõpru, kes on huvitatud korvpallist.

Piiranguid pole, just tänu sellele funktsioonile armastavad seda sarja paljud inimesed üle kogu maailma.

Looge oma ainulaadne sportlane, valige välimus ja omadused, mida saab parandada, kui omandate piisavalt kogemusi.

Simuleerige hooaegu ja muutke NBA-d oma maitse järgi – see on väga lõbus.

NBA 2K12 mängimine on väga lõbus, kuid olge ettevaatlik, aeg lendab siin.

NBA 2K12 saab osta veebist, kasutades lehel olevat linki. Mäng tuli välja kaua aega tagasi, mis tähendab, et hind on madal, ostke NBA 2K12 jaoks Steami võti.

Hakake mängima kohe, kui teile meeldib korvpall ja soovite osaleda NBA tippspordiüritustel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more