Järjehoidjad

NBA 2K14

Alternatiivsed nimed: NBA 2K14

NBA 2K14 - sport, uus korvpalli simulaatori. Game NBA 2K14 paisatakse maailmas mitte kaua aega tagasi, vaid veidi rohkem kui kuu aega tagasi. Aga kuna see on suur seeria viieteistkümnes "show" ainult vastavalt koos parandusi. Algselt avaldatud versiooni NBA 2K14 PC ja kava laieneks mäng on saadaval Xbox One ja PlayStation 4. Selgub, et isegi tulevikuplaanidest mäng on saadaval versioon

NBA 2K14 android.

Ainult siin tunda palju gameplay kui saab lihtsalt alla laadida mängu NBA 2K14. Siin on vaid algus nõustada, et olete lugenud teavet teile ja vaadake NBA 2K14 videod ja pildid.

Kuna arvutimängu on oma eripärad ja suurusest, mis ei tohi olla üheski arvutis tootjad määrata vajaliku süsteemi nõuded hea möödaminnes mängu. Aga mäng NBA 2K14 süsteemi nõuded on vaja võimalikult kiiresti suuremaid väärtusi. Teisel juhul sa lihtsalt anna see probleeme ja ebamugavusi.

Loojad, firma 2K Sports otsustas Pocar tõeline tõeline fännid korvpalli ja pane kaas mängu parim ameerika korvpallur LeBron James. Ta ilmub mängu nimel oma tõeline meeskond.

-Mängu NBA 2K14 osaleb lisaks juba olemas on ja võistkonda Euroopast, summas neliteist kuulus võistkonda.

Selles mängus sa ei pea tüve võitlus hirmutav koletised oma elu, või ehitada strateegiline samm-sammult kogu ahelas, et parandada ja suurendada oma mängu elus. Ei ole sellist.

Siin kuvatakse mängija ühe oma valitud korvpallimeeskond. Ja peamine ja ainus - Sinu ülesandeks on mängida, tabas, aitab territooriumil korvpalli. See on nagu mingi spordi võidelda, kuid külm relvad ja relvastamata võidelda.

Erinevalt eelnevatest mängud, see versioon on mõned muudatused ja täiendused

• Poumnevshie vastased

• Täiustatud atmosfääri

• Silly liitlased

• Lisatud käsud

• Täiustatud graafika.

Poumnevshie vastased - oma täiustatud tehisintellekt.

Parem õhkkond - süütaja atmosfäär korvpalli show, meelelahutust vaheajal charlidershi.

Rumal liitlased - näinud mõned loll oma meeskonda ja sa pead pingutamiseks.

Lisatud käske - nagu juba öeldud, on meeskonnad Euroopast.

Parem graafika - kõrge kvaliteediga graafika, jälgida üksikasjalikult suurtootjatele nägu ja ümbritsevate fännidega.

Ka see versioon on saadaval recaps uuendatud tulemuste põhjal viimase aknasse. Mida lisab veelgi realism neile, kes ootavad, et uue versiooni maailma.

Game NBA 2K14, nagu juba öeldud, on tõesti hea meel, fännid selle seeria mänge kvaliteediga graafika ja asjakohane heli. Just nagu see tegelikult oli. Istudes nende monitoride ekraanid siis tekitada tunnet korvpalli areenil.

Nii jätkata. Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more