Järjehoidjad

Taevas

Alternatiivsed nimed: Nebesa

Heaven Online - on multiplayer mäng fantaasia stiili ei kuutasu, mis ühendab žanrid roll mängudest, loogiline mängud ja strateegia.

Mängida Heaven online, peate kiire internetiühendus ja Adobe Flash Player installitud viimane versioon. Alla laadida oma arvutisse ja installima täiendavat tarkvara - ei nõuta.

Liitu mängu Heaven ei nõuta - saate sisse logida kasutades oma konto suhtlusvõrgud nagu YouTube, VKontakte, Facebook and Mail. ru. Kui te otsustate minna seda teed, siis kontrolli Heaven palub teil pääseda ligi oma andmetele, ja siis küsib, et valida oma iseloomu ja fraktsioon, mille eest ta saab mängida. Sotsiaalseid võrgustikke, leiad tugev toetus - spetsialiseerunud kogukonnad, kus saab leida kõik vastused küsimustele mängu. Kui otsustate registreeruda, peate minema läbi tavakorras

- Sisestage aadress elektrooniline postkast

- Salasõna

- Seadustikus pilt

- Jõuab käesoleva lepingu tingimustest.

Täpsemad juhised saadetakse teie e-posti. Logi sisse, siis on sissepääsu mängus saab aadressil ja e-posti aadress ja parool. Heaven online registreerimine on lõppenud ja te saate sukeldu imeline maailm sõidavad saartele.

Online mäng Taevas keskendub vastasseis kuus kultused, mis on jagatud kahte vastandlikku fraktsioonidesse. Igal fraktsioonil on oma plussid ja miinused, samuti selle patroon ja eritähistuseta. Heaven online mäng pakub sulle valida, kuidas oma iseloomu on ja millised on peamised omadused, siis on

- Cult of Neitsi on tuntud oma tervendavat võimed, ilu ja valduse erilist retseptid, märk kultus Virgin on valge sulg

- To ultra Festival - kõige rõõmsameelne kultus fännid, kes armastavad pidu revels, oma tunnusmärgi - roos

- To ultra Defender (- logi snarling lõvi pea) - see toetab õiglust, nad vihkavad riiu

- Cult of Sorrow (tamburiin) ja tean, et kõik siin maailmas on mööduv, ja ainult valu ja kannatusi igavesti

- Cult Kohutav , mille tunnuseks on ämblik, ustavalt teenivad oma patrooni toime massimõrvu ja silmatorkav terror kõiki teisi

- Cult hävitaja (pealuu) on süüdi ebakõla, vaenulikkus ja tulist viha.

Kui hakkad mängima mängu online Heaven, siis muutub Guardian omal saarel, kus sa pead ehitama hoone: puu, koobas, kooli võlurid, areenil, kauplus. Mida kõrgem on sinu hooned, rohkem funktsioone teile kättesaadavaks. Muidugi tase hoonete sõltub ka oma taseme.

Mängimiseks Taevas, sa pead võitlema lahingud ministrid teistest religioonidest, seega omandada kogemusi. Kogemusest see sõltub kiirusest, millega oma iseloomu liikuda teise taseme. Iga võitlus - väike eraldi puzzle mäng, kus sa pead ehitama ahelas kolm kive. Iga kivi kannab oma funktsiooni, ja sa pead murda oma pead selle üle, mida strateegia on kõige soodsam konkreetsel juhul. Mängida taevas, siis mitte ainult mõttetu piisavalt vajutada nuppu streigi ajal võidelda, ei, sa ei pea kasutama oma loogika oskusi.

Heaven online mäng on võrreldes sarnaste brauseri (need, mis ei nõua allalaadimist täiendava tarkvara) Mängud oma unikaalne, särav ja värviline graafika, meenutab iidse India maalid või maalid Vallejo. Igal juhul, see mäng ei lase sul igavleda.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more