Järjehoidjad

Need for Speed ​​2

Alternatiivsed nimed: Need for Speed ​​2

Kes mängijatele kogemusi teab mängu Need for Speed ​​2, olles Venemaa alguses 1997 ja sai vene pealkiri "Need for Speed ​​2". See arcade racing simulaator vabaneb sel ajal koos täiustatud graafika. Oli märgatav üksikasjalikult masinad tõsiselt ära, maailm tundus mahulise animeeritud objektid. Niisiis, kui sa mäletad, üle joone või lennuk lähedal rongi möödumist. Aga kõik see hiilgus mängijatele vahtima mitte eelkõige - kaelamurdev kiirus sõidukid ei tohi häirida teele. Mäng jookseb Nid koefitsiendid Speed ​​2 pakub kuus liiki ja nad kõik olid ringikujuline. Juhul kui te taotlete online mäng Nid koefitsiendid Speed ​​2 video, siis näen seda saab esitada tasemel arvutigraafika ajal ja gonyalka üldiselt. Täielik kogemus, saate ilma probleemideta Need for Speed ​​II alla laadida ja installida oma arvutisse, et isiklikult proovile selles mängus. Eriti, et see on süsteemi nõuded iga kaasaegse arvuti.

Mäng Need for Speed ​​2 autot, mis kuluks mängija oli järgmine:

• McLaren F1,

• Ferarri F50,

• Jaguar XJ220,

• Ford GT90,

• Lotus GT1

• Lotus Esprit

• Italdesign Kala

• Izdera Komendatore.

Kui algas Need for Speed ​​2 mängu, siis nägin, et see mäng on tühistatud politsei ja arendajad on otsustanud suurendada sagedust võimalik vigu, mida vastane, kontrollib arvuti. Väga protsessi sõit oli palju dünaamilisem ja keerulisem: praegu häbitult ei löönud oma vastased, püüdes koputama neid teele.

Kõik ülaltoodud tervikuna, näitab, et NFS2 mäng Üheksakümnendate lõpul oli päris edukas ja sai cheers fännide hinnatud gonyalok tee. Aga see kõik oli minevikus. Ja mis nüüd?

Kui sa nüüd veenvalt fraasi brauserisse - lae Nid Speed ​​2 vormi, siis võib leida link ametlikul kodulehel needforspeed. com. Lähen sinna ja valides vene keel, siis näete, et mäng Need for Speed ​​II täna olemas. Ainult praeguse versiooni seda mängu nimetatakse Need for Speed ​​rivaalid ja teinud seda juba mootorile "Generation Järgmine» külmumist 3. Nüüd, tänu olemasoleva süsteemi ALLDRIVE ühendatud ühe ja kollektiivne viise võidusõit. See süsteem võimaldab teil kustutada piiri ühe mängija ja multiplayer. Mängus ning juhtide ja politsei. Igal rühmal on oma unikaalsed omadused ja võimed. Saad mängida mõnda neist kaks klassi. Selles mängus on teil juurdepääs 26 eri masinaid. Väga oluline eelis selles mängus - see on valikuvabadus. Ainult gamer ise otsustada, mida ja millises järjekorras ta tahab läbida. Valides järgmisel võistlusel korraga või tavaline racing jälitamine teile. Mängus on palju muid eeliseid. Kuna sel külastada veebilehte, osta mäng ja tagaajamine oma rõõmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more