Järjehoidjad

Vajadus kiiruse järele: süsinik

Alternatiivsed nimed: Vajadus kiiruse järele: süsinik

Series Game NFS on midagi kuulsad ja tuntud kogu maailmas iga mängija, ja isegi need, kes absoluutselt ei saa aru, võidusõidu mänge ja on voitelskogo oskus, meeldib see seeria mängud. Mäng Need for Speed: Carbon osa kolm teravdatud projekte. Lugu peategelane, mida esitletakse avalikkusele Most Wanted on jätkunud ja selles osas. Eripäraks see mäng on võidetud politsei, sest nüüd oli veidi rahulikum. Ja siin on, mida fännid rõõmustada kõige esimene versioon mäng, loojad otsustanud naasta ööreþiimile racing võistlustel. Iga auto, mis on esitatud mängu osalejatel Carbone valik, mingil määral meenutavad sama legendaarne autosid Most Wanted. Aga valides auto valik on väga suur. See sport ja miniatuursed, ja racing ja väikeautod, Muscle autod ning paljud mõisted. Nüüd mäng osalejatel on võimalus konkureerida preemia ennast ise, ja nüüd meeskond. Meeskond võib kuuluda mängijad, kes on kõige rohkem erinevaid oskusi, miks on oluliselt suurenenud võimalus saada võit konkursil.

Kõigil, vaatamata sellele, et praegu mängida Need for Speed: Carbon on keelatud osalemise ajal drag racing fännid äärmuslik aistingud ei ole loobunud mäng, millele lisaks loojad otsustanud rahuldada neid, kes armastavad mängu ja tagasi lemmik triivida. On veel üks muudatus Tagasi tõeline režiim simulaator, mis on suures osas seotud esialgset mängu. Kõik vigastused, mis teil on võimalik panna auto mängu vaatama kui lähedal reaalsus. Ja asutajad suutsid lisada tõenäosus põletavad autosid, mis aitab realistlikum käigus gameplay.

Et alustada mängu teil on vaja alla laadida Need for Speed: Carbon ja pani mängu klient sveem arvuti. Projektis te oodata palju ülesandeid ja kohtumisi, ainus erinevus eelmise osamaksed on, et praktiliselt iga kontroll viiakse läbi maetud lähedal võidusõidurajal. Lihtsalt tahtsin mainida, et režiimi tasuta sõita tühistati.

In Need for Speed: Carbon tasuta mäng iga osaleja on võimalus kogeda kõige kaasaegsemaid linnad tänavatel, kes arendas loojad projekt ei lõpe tegemise esialgse osa mängust. Lihtsalt hea väärib reklaamida Valley, mis sisaldab mitmeid uuendusi selles projektis. On järske pöördeid ja uskumatult võimas Need for Speed: Carbon masin annab uuemad kaardid unikaalne maitse. Selles mängus, isegi väikseim vigu võib maksta elu, nii et teil on vaja hoolikalt jälgida olukorda. Tülid on orus erilist tähelepanu. In vastasseise on olemas kaks liiki lahinguid: algusest oma iseloomu püüab läheneda võimalikult lähedal, et vastane, nii et prillid lähevad kiiremini, ja pärast, et teha samu tegevusi oma vastast. Lugege kõiki nüansse gameplay võimalik, kui sa vaatad mängu Need for Speed: Carbon video trailer!

Enamus mängust muidugi märganud, et tahan mõelda rohkem uhiuus režiimid, aga režiimid, mis on juba püütud väljamõeldud üsna samamoodi nagu. Kuid alla NFS Carbon on vajalik iga mängija, kes austab ennast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more