Järjehoidjad

Need For Speed ​​Most Wanted

Alternatiivsed nimed: Need For Speed ​​Most Wanted

Iga versiooni legendaarse mängu NFS on hull populaarne mitte ainult seas fännid žanr nad on armastatud, isegi need, kellel ei ole erilist armastust tavaline võistlus. Mäng NFS Most Wanted - see nn "Tagasi tulevikku". Pärast seda ridadesse, millel mõned kaebused eelmise versiooni projekti otsustati muuta loojad. Selles versioonis arendaja Criterion Games kuulus superbestseller Burnout. Selle firma vooderdatud no-brainer - nad pidid minema tagasi minevikku ja valida parim, mis oli eelnõu, enne kui ta hakkas halvenema, et isikupärastada neid uusi andmeid Most Wanted.

Üldiselt mäng Need For Speed ​​Most Wanted võib pidada uusversiooni seeria mängud, mis toodi turule varem. Kõik peamised tegevus toimub tänavatel linn Feirheven. Tänaval on kohalik võimalus kohtuda mitte ainult lihtsalt tavaline sportauto ja harv Lihaste auto, maastur, auto, super ja ideeauto.

Iga võistleja kohalikku asjatundlikkust, mida on vaja. Parim, mida on nii võitmatu, ning et on olemas soov minevikus kinnitada wrongness. Tegelikult see on see, mida peate täitma. Mis kõik, et see esimene põhimõte teatud määral tundub algversiooni Most Wanted varasemaid otsuseid ei pea tegema nii, nagu oleks kaaluda üksikasjalikult mitmeid uuendusi on täielik ja dodelok.

Mängu alustamiseks peate alla Need For Speed ​​Most Wanted, avaldamine, mis on ajakohastatud. Selles kohas leiad, et selleks, et kutsuda mängija konkurentsi siis on vaja tingitud arvu punkte nasobirat (selles mängus on kutsutud SpeedPoints), mis mängijatele saada saamise võit konkursil. Nüüd mäng ei ole tavaline lugu. See võib selgitada asjaolu, et teie tähelepanu on tavaline arcade võidusõidu ja ilmselt peetakse üheks kõige oluline erinevus mängu eelmiste versioonidega, mille teemad olid punane joon kogu projekti.

Uus versioon NFSMostWanted 2012 on teil võimalus testida oma saatuse eri liiki võidusõitudel, mis on neli ja nad on põhimõtteliselt sarnased üksteisele. Vaata võistlus on järgmine pilt:

 Sprint

 Ring

 õhkutõusu

 Ambush.

Pärast seda, kui teil on võimalik alla laadida NFS Most Wanted, võite katsetada uusimaid mode "varitsus", mida on vaja, et saada eemale politseiauto. Sellepärast võite unustada oma oskuste juures sõidukiirus tingitud asjaolust, et tulemuslikkuse näitajad politseiautod pidevalt kahtlemata suurem. Sa võidad vaid kasutades kavalat ja osavust. Ise rahul umbes kõik, mis on kirjutatud eespool võib põrkav Need For Speed ​​Most Wanted video haagis.

See versioon mäng on nüüd saadaval nutitelefonid. See on ainus täieõiguslik "chips" mängu NFS Most Wanted Android omanik vaja osta, et saada peaaegu reaalne gameplay.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more