Järjehoidjad

Nemexia Evolution

Alternatiivsed nimed: Nemexia võrgus

Nemexia Online - veebipõhine multiplayer online mäng, kus mängija kontrollib kogu planeedil! Paigaldati strateegiliselt oluline hoonete ehitamiseks võimas ja võitmatu space laevastik - kõik on oma prioriteete mängu. Kõik planeedid, mis avab oma online mängu Nemexia asub väga lähedal tähed, nagu ka meie Päikesesüsteemis. Puudutab lai valik erinevate hoonete, parandusi ja sõjavarustust.

Osale mängus Nemexia, muide, on lihtne ja arusaadav isegi algajatele. In Nemexia registreerimine võtab aega vaid paar minutit. Lihtsalt neli peamist teavet teie ja teie konto aktiveerimise e-posti teel ja online mängu Nemexia ilmub enne sind kogu oma hiilguses Sway.

Arendajad on maksnud palju aega see osa, ilmselt arvata, et see on peamine, hoides huvi mängus.
Üllatavalt kui hakkad mängima mängu Nemexia online mängu interface et näed kõigepealt, et ootab sind on futuristliku stiilis üldiselt lihtne kasutada ja meeldiv silmale tema erakordne.

Ehitised ja laevade mäng väga ilusti sulatatud ja kella razrostayuschimisya megakonglomeratami väga kena, täpselt nagu vaadates näha, kuidas kosmoselaevu reisida läbi ruumi ümber oma koduplaneedi. Aga üle taevakeha, mis on antud teile, kunstnike mängu mingil põhjusel ei ehast ja kujundada oma muljeid jätab ebamäärane.

Algselt lubame osvoitya ja mängida mängu online Nemexia läbi külalistele, me selgitama omadused gameplay. Muide, erinevalt paljudest teistest mängud Nemeksiya ei tekita jälestust ja soovimatus mängida algstaadiumis, vaid vastupidi - alates esimese minuti võite alustada mängides mängu online Nemexia, c esimene ülesandeid tunned kedagi see huvitav ja algse universumi ja oma hinge rohkem tuled sirama huvi: "Mis saab edasi? "- Ja siis küsi endalt.

In Nemexia, nagu paljudes teistes fantastiline mängud, võitlus on ressursse. Ilmselt probleem nende kollichestva erutab paljud arendajad valdkonnas arvutimänge. :) Nüüd, enne kui me kõik, kes hakkas mängima Nemexia terav vajadus kolme tüüpi ressursse: metallide, mineraalide ja gaas. Nagu ikka tänapäeva maailmas, kõik vahendid on lõppenud, ja nii visake neid meeles, täpselt nii, nagu ei läheks liiga kaugele, krampidega korraldades nende saagiks. Ressursid on vajalikud elemendid ehitamine, laevastiku ja erinevate parandamist mängu.

Sõjalaevad on vaja mitte ainult kaitsta vastu sissetungijad, vaid ka rünnata vaenlase planeedi Nemeksii. Muidugi, kui eesmärgiks ei ole hävitamist antagonisti domineerimise üle oma ressursse kindel.
Teise tooteid säilitada planeedi toimib energia - teist tüüpi saaki mängus Nemexia. Selle tase säilib tänu installimise teie planeedil saavad energia star, panna see lihtsalt - päikesepaneelid.

Pärast registreerimist Nemeksii, et mängija saab valida ühe kolmest võistlused, kuhu ta soovib liituda. Iga eri rasside, nii välis-kui ka tehnoloogiliselt ja see valik sõltub rõhku arengu oma planeeti.

Galaxy Nemexia mängida, kus te tõite, hea välja, ja nende hõivatus on alati nii, et alustades mängu, teil on enda lähedal kvalifitseeritud liitlaste ja huvitav vaenlased erineva arengutasemega. Nii et see ei ole igav - see on kindel.

Kas te olete kunagi unistanud reisimisest üksikule saarele? Take up! Teie käsutuses - suur planeet! Ja igaüks sellel planeedil ainult teie kätes tänu brauseri mäng Nemexia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more