Järjehoidjad

NeverFate

Alternatiivsed nimed: NeverFate

Popular tasuta brauser fantaasia mängu NeverFate online-pakkumisi osaleda multiplayer lahingutest, et parandada oma võitluse oskusi, õppida magic ilm, täidab mängu ülesanded, liituda erinevate gruppide ja isegi kaubandust. Et saavutada kõik see, mida on vaja ainult arvuti Interneti ja pani ühe järgmistest kaasaegsete brauseritega:

 Google Chrome versiooni 5. 0 (või kõrgem);

 Firefox 6. 0 (või uuem)

 Opera 11. 10

 Internet Explorer 7.

Esimene samm teel lõbus ajaviide - Osale mängus NeverFate. Ja see koosneb järgmistest juhistest:

1) oma kehtiv e-posti teel;

2) tõend selle kehtivus läbi saamist kiri aadressile koodi. Kood tuleb kopeerida ja asetada teise lehekülje jagu Registreerimine NeverFate

3) tegelase nime, samal ajal tegutseb login mängu siseneda

4) teatud isikuandmeid. Lisage kindlasti ka tegelik sünniaeg, vastasel korral pettuste avastamise, oma iseloomu saab karistada või isegi blokeeritud. Taotluse võib esitada ka oma praeguse nime, elukoht, hobid, töö, jne

5) sugu märk peab olema sarnased, sest muidu kõik ees sama lukk. Siin on vaja teha kindlaks, klassi oma tulevase kangelane (sõdalane või mage).

Lisaks on vaja tutvuda kasutusleping (te leida seda pealehel), puhta südametunnistusega kinnitada selle heakskiitmisest ja täielik, nii et samm NeverFate online registreerimine. Klikkides õige, mis asub väga alt nuppu, siis liigu lehele "Parting" kuidas sa mängid mängu online NeverFate. Pärast lugemist, kliki "Next" ja saada teise hüvasti (kuid kohalikud suuremad volitused). Ja alles pärast seda, vajutades nupule, siis lõpuks hakata mängima NeverFate.

NeverFate online mäng on koduks paljudele erinevatele märki, kuid need kõik on järgmised põhiomadused:

= Strength kangelane tekitatud kahju + suutlikkust oma seljakott

= Agility Dodge

= Intuitsioon kvaliteet kriitiline streigi

Tervishoid = number eluenergiat

Mana = summa maagiline energia

= Quality Intelligence kangelane magic tekitatud kahju

= Luck õnne kõigis NeverFate Internetis

Charisma = suhe kangelane muud olendid.

Kõik mitmesuguseid noad, kus sa pead mängima mängu online NeverFate, võib liigitada järgmiselt:

 Swords

 Noad

 Axe, kirves

 Dubina, haamrid

 Staves.

Et saada kapten teatud tüüpi relv, teil on vaja arendada neid oskusi.

Valdkonnas magic online mäng NeverFate uhke esinemise 14 klassi, millest igaüks võib soovitada kasutada unikaalseid esemeid ja ilm

1. General Magic.

2. Magic Light.

3. Magic pimeduses.

4. Chaos.

5. Fire.

6. Maa.

7. Vesi.

8. Air.

9. Tree.

10. Metal.

11. Space.

12. Time.

13. Mental küsimuses.

14. Füüsiline asi.

Kui te ei suuda otsustada, millist klassi sa kõige rohkem meeldib, pindaktiivsete saab mõista neid kõiki. Aga kui valida üks asi, see saab olema äss selles suunas.

Ärge kartke: Mängi NeverFate - siis kulutada oma vaba aega väga lõbus mood. Muidugi, see lühike ülevaade ei hõlma palju huvitavaid detaile, aga lugeda neid siis on võimalik, et "Encyclopedia", mis asub ametlikul kodulehel mängu. Kui soovite uskumatu seiklus ja lõputu avarusi side, liitu meiega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more