Järjehoidjad

Kunagi Lands

Alternatiivsed nimed: Kunagi Lands

Never Lands Online - põnev fantastiline mäng, mis avaldab muljet fännid huvitavaid seiklusi. Kunagi Lands online mäng on kogumik kõige huvitavam žanrid, nagu näiteks strateegia ja paljud teised külalistele. Mängi mängu online Kunagi Lands huvitav kõigile - nii lastele kui täiskasvanutele. Mis pea üleni põnev gameplay saate isiklikult mõjutada ka üritusi kogu maailmas. See on suur break monotoonsus igapäevaelu!

Never Lands Online mäng ei nõua suurt arvuti nõuetele. Kõik, mida vaja mängida on operatsioonisüsteem Windows XP / Vista / Windows 7, kõige tavalisem helikaart, klaviatuur, hiir, veebibrauser ja internetiühendus. Mängida kunagi Lands vaja luua oma profiili mängus, st see on vajalik, et registreerimine on toimunud kunagi Lands iseloomu, kellega tahad mängida. Selleks erivorm kohapeal sisestada nimi hieroglüüf, mis sa tahad mängida, valige parool ja saata e-mail, et ta läks taotluse registreerimise kinnituse. Kunagi Lands nõuetekohast registreerimist ei erine menetluse selliseid mänge on lihtne ja arusaadav. Liitu mängu kunagi Lands otsas siin, siis saate sõita otse mängu.

Never Lands online mäng loodi 2004, nii et see on üks esimesi tuntud ja üsna populaarne massiliselt multiplayer online rolli mängimine. Aga kuna mäng on muutunud palju, kuna edu ei ole paigas, arendajad on pidevalt täiendada seda uute ja huvitavaid detaile "maiuspalad". Arengu mäng on pidevalt nii tehnilises mõttes ja nii üha rohkem mängijaid. Selle kaudu mängida mängu online Kunagi Lands on väga huvitav ja põnev. Mäng on tasuta, nii et rohkem inimesi on hakanud mängima seda! Kui mängija ei soovi investeerida päris raha mängu - nii on tal võimalus. Loomulikult algusest mängu kasutaja on raske teenida kogemusi ja võidelda. See areng oli kiirem ja lihtsam, saate lihtsalt panna mängu mõned kott raha.

Iga märk mäng on mitmeid funktsioone, näiteks:
• Health
• osavus
• võimsus
• luck
• teadmised, ja paljud teised.

Ka iga mängija on 33 erinevaid oskusi ja võimeid 38. Arendamine parameetrid ja omadused, mida võib pidada kõige olulisem, saate luua unikaalne iseloom. Need omadused tuleb valida üksikute mängustiil. Seega kunagi Lands mängida iga kasutaja ainulaadsuse, ta isiklikult loonud. Teeni kogemus punkte mängu, saate osalevad mitmetes lahingutes. Sel juhul niipea kui märk jõuab uuele tasemele, see avab uued võimalused, nagu näiteks parema isikuomadusi, uued relvad, uued riided ja asjad. Mäng ei olnud ilma "magic doping", kasutaja saab igasuguseid eliksiirid Potions, kerib, mis oluliselt lihtsustada protsessi mängu. Kõik nad on kasvanud ja teisi omadusi, kuid erinevalt oskusi, mis on teenitud kogemus, seda vaid lühikeseks ajaks. Järelikult tuleb neid kasutada ainult olukordades tõesti vajalik ja mõistlikult maksimeerida ajutine eelis.

Raha mängu kutsutakse uskmatutega. Kõik, mida ma tahan osta või müüa, vahetada neid. See võiks olla midagi, nagu riided, relvad, mitmesugused muud tooted. Kasutades oma päris raha mängu, mida saab osta ainulaadne esemeid, mis on palju tugevam kui standard.
Kas teenida kogemusi kasutades konkreetse kutseala esindaja. Parim klass ja selle töö, siis ei saa ainult teenida kogemus, kuid ka mitte-usku.

Mäng on selline elukutse:
• kaupleja
• Dr
• alkeemik ja paljud teised.

Mängu saab ka ühendada klannid ja peredele. On võimalik luua oma klanni või liituda olemasolevaga.

Mängija antakse võimalus ühendada jõud, mis:
• Light
• Chaos
• Darkness [_7_ ] • loojangu

Loomulikult on iga jõud on unikaalseid võimeid ja oskusi, mis on erineb ülejäänud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more