Järjehoidjad

Neverwinter võrgus

Alternatiivsed nimed: Neverwinter võrgus

Mäng Neverwinter Online otsib julgeid rüütleid.

World fantaasia kasvab, pakkudes mängijad ebatavaline krundid, salapärane maailmad. Saades teise seikluse kangelaseks, saate avastada žanri uusi tahke, külastada lummatud losse, võidelda teiste maailmade olenditega. Selliste lugude fännid lähevad kohe varjatud aardete ja iidsete saladuste tumedatesse labürintidesse, mis on salvestatud mängus Neverwinter Online, mis põhineb fantaasia rollimängu tootjal Dungeons Dragons. Unusta kõik hirmud ja kaitsta Neverwinteri linna, osaledes lahingutes.

Tut ootad draakonid, kurjad gnoomid, palju ülesandeid. Teil on vaja vastupidavust, head reaktsiooni, relvade head valdamist ja soovi võita. Kuna kõik on rajatud sündmuste dünaamikale, pole alati aega mõelda. Tegutsege intuitiivselt, aga ärge unustage taktikat. Iga tähemärgi taga on reaalne inimene ja lahingu tulemus näitab, kes on paremini valmis selle maailma karmidele tegelikkusele.

Kõik tähemärki omavad teatud oskused ja kõigi kavandatud võimete kaheksa menüü aitab nendega tutvuda. Ära lase palju, kuid kõik oskused on kasulikud.

Kõne kangelaste klassidega.

kangelast jagunevad viie klassi omaduste omadustega ja enne Neverwinter Online'i mängimist peaksite nendega tutvuma:

  • Võlur Issand. See on kõige võimsama maagia omanik, kes purustab vaenlase. See ei maksa talle, et ta kontrollib inimeste tahet, kasutades meele ja jää elementide jõudu, samuti kasutades sfäärist silmatorkavaid energiakiire.
  • Fist vaimulik. Liitlasena on ta hädavajalik. See toetab teie usku ja jõudu ning aitab tervendada teie haavu.
  • Planet-Dodger. Nimi on täiesti õigustatud, sest sellist nutikat sõdalast, kes omab ideaalselt paari pistot, tuleb otsida. Ta varjab ennast meisterlikult, libiseb kavalalt ja petturlikult oma külmad relvad vaenlasse.
  • Hirmuta sõdalane. Kahe käega mõõgaga relvastatud ja terasest armoriga aheldatuna on see peaaegu võitmatu.
  • Warrior Guard. Näitab täiuslikult ennast käsikäes võitluses, rünnakute ja kaitsemeetodite omamises. Ta on julge ja raevukas ning tema terav mõõk näib ühinevat oma isandaga, muutudes loomulikuks järge. Noh, massiivne armor muudab selle vaenlase rünnakute kättesaamatuks sihtmärgiks.

Iga tegelane saab muuta sündmuste kulgu, julgelt võidelda. Ja selleks, et saada üheks neist, peate kunagi alla laadima Neverwinter Online'ist, proovige rolli ja valige see, mis sulle meeldib.

Pass quests, valida elukutse.

iPlayeri arendajatelt Neverwinter Online on meeldiv üllatus võime luua oma missioone. Olles ülesande üles tulnud, paljastage see teiste mängijate jaoks. Aga püüdke muuta see huvitavaks, vastasel juhul ei liigu madal tase mõõdukalt.

Kõik võivad siseneda rubriiki ja valida otsingu, olles õppinud tema nõudeid: reisi aeg, raskused, tasu, muud omadused. Selle läbipääsu abil saate kutsuda teisi osalejaid või minna enda peale. Te saate ka teiste mängijate arvamuse selle kohta teada ja jätta oma arvamuse kommenteerimise ja reitingu andmisega.

.Kümnenda taseme järel vali amet:

  • Alkeemik
  • Lider
  • Master tootmine armor
  • Relvad
  • Mikstur

Andke oma assistendile ülesanne, ja kui nad töötavad uue teemaga, siis osaleb sul midagi muud, näiteks lahing draakonitega.

The tähelepanuväärne välimus Neverwinter Online lahingutes, mis toimuvad 5x5 või 20x20 meeskondade vahel. Võid võidelda mängijate või koletistega, valides PvP või PvE tüüpi lahingu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more