Järjehoidjad

Järgmine Machina

Alternatiivsed nimed: Järgmine Machina

Next Machina mäng vallutab maailma uuesti.

Developer ja kirjastaja, Housemarque, ühes inimeses, esitles 2017. aastal dünaamilist arcade, millel on ülemine vaade. Mängu Next Machina, mille pidevad liikumised paikade ümber, tähelepanuväärsed plahvatused, heledad laserid, nagu oleksid meid aastakümneid tagasi viskamas, kui sarnane teema oli moe kõrgusel. Kuid kõik uued, sageli on see lihtsalt unustatud. Tuginedes sellele postulaadile, osalevad paljud rõõmuga pakutud ajaloos, noores hinges.

.Kaugest minevikust XXI

Ei piisa sellest, et mängida mängu Next Machina, on see nii liikumine minevikku kui ka teema ise on olukorraga kooskõlas. Kaugele tulevikule ilmub kõik, kui tehnoloogia on inimelus nii kindlalt sisenenud, et inimesed ei suutnud ette näha minuti olemasolu ilma nendeta. Kui robotid on teadvuse taastanud ja mõistnud, kui palju nad on tugevamad kui nende isandad.

mõistlik püüab alati vabaduse poole ja seetõttu mässas tehnika ja sõda algas. Iga sõdur inimeste auastme väärtuses on kullas väärt ning seetõttu, et mida rohkem inimrühmi otsustab Next Machina alla laadida, seda suurem on võidu tõenäosus. Lahinguväljal ei vajuta vaenutegevust. Masinad seavad eesmärgi meid hävitada, et suruda üles ülestõusu, et kõvasti tööd teha. Lahing kestab 15 taset ja iga kord, kui on võimalik edasi liikuda, ilmuvad uued võimalused. Kuid mitte ainult te muutute tugevamaks, vaid ka vaenlaseks. Ühel päeval kohtute eriti tugeva ülemusega. Ainult lüües teda, lubatakse teil jätkata kangelaslikku teed.

relvast on hea komplekt, millel on erinevad surmavad jõud:

  • laserit
  • Toiteseadmed
  • Pushki
  • Rockets

Ka vaenlase auastmetes on hämmastav sort, mida näed aeg-ajalt jalutuskolonnides, liikuvates karusnahkades või ratastes. Loomulikult on rünnakujõud ja tegutsemise põhimõte erinevad, nii et relva nende vastu tuleks kasutada ka erinevalt.

Alustades Next Machinast, peate olema valmis tegutsema kiiresti, kuid tahtlikult. See on omamoodi test ja koolitus hea vastuse saamiseks. Ilma selleta on sellises vaenulikus maailmas võimatu ellu jääda, eriti arvestades selle pidevaid muutusi. Nähes, et inimeste armee kasvab, edeneb ja võitleb tagasi, paranevad ka robotid. Olukorda raskendab asjaolu, et manöövrite koht on piiratud ja te ei saa liikuda ohutu kauguseni. Igal pool plahvatab midagi, liigub, võrsed, süttib. Lihtsalt õnnestub reageerida olukorra muutumisele ja hoida lahinguvälja kontrolli all.

Perf Next Machina meenutab pidulikke ilutulestikke. Ja kui lülitate heli täies mahus, siis imendub see heliefektide gamma, kus kaadrid, plahvatused, gurging ja Jumal teavad, mida veel. Mäng pakub ka Arena-režiimi, kus võid võistelda teiste mängijatega. Mida rohkem on teil võitu, seda järsem on teie staatus ja laenud on tore kulutada oma oskuste ja relvade parandamiseks. Mängijad, kes on kogenud lõbusaid, tunnistavad, et nakkuslik gameplay viivitab ja ei lase lahti. Sa võid sellest lahkuda ainult pingutustega, kuid teie mõtted naasevad endiselt helge ja dünaamilise mänguasja juurde.

Autorid tunnistasid kunagi, et projekti inspireerisid kauged minevikud. Oma versiooni loomisel otsustasid nad retro-stiili säilitada, nii et see selgitab Next Machina visuaalset eriefekti ja kontrolli. Jääb alles ainult mängu alustamine ja mitmete tasandite läbimine, liitudes teiste mängijatega, et lisada oma arvamus toote kohta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more