Järjehoidjad

Next World

Alternatiivsed nimed: NEXT WORLD

Multiplayer veebipõhine online rollimäng pakub NextWorld kaotanud keskaegses maailmas, nimelt iidse linna Elixir - salapärane ja täis seiklus iga palverändur, kes ihkab neid. RuNet NextWorld online mäng on juba ammu populaarne ja armastatud, isegi saanud staatuse "folk" ... ja sa oled temast kuulnud?
Kui ei, siis registreerige ja uuri ise, kuidas maailm suudab paeluda NextWorld võrgus.

Tuleb märkida, et see mäng on tagasihoidlik: käivitada vajate arvuti operatsioonisüsteem Windows, internetiühendust ja brauserit.

Et mängima hakata NextWorld, peate täitma lihtsa registreerimise mängu võtta. Registreerimine Mängu eesmärgiks on täita NextWorld tüüpvormi, kus sa pead tulla mäng login, hoolitseda parooli, sisestage kehtiv e-posti aadress ja kontrollkood. Pärast, vajutades "registreerimine NextWorld» tähti ja oodata andmed konto aktiveerimist. Kinnitades, mida täpselt sa pead NextWorld Online check klõpsake aktiveerimise link ja oodatud reaalsust keskajal.

Kohtumine mängu algus, muidugi, kui loodi tema iseloomu. NextWorld online mäng, kus on neli liiki tähemärki - sõdurid, piirded, Mages ja preestrid. Iga klass on oma ajalugu ja oskusi, mida on kirjeldatud spetsiaalse kerib - vali kangelane ja korralik proovida staatus residendi eliksiir. Peamised omadused on saadaval tähemärki kõikide klasside - agility ja tugevus, intuitsioon ja arukus, vastupidavus jne

Nagu Lahingmoona, osta poest (kui soovite siin ja praegu). Või saad uusi relvi ja raudrüü sisse lahendamise protsessi mängu probleeme koos kogemus ja punkte. Kvaliteeti parandada oma iseloomu vaja Runes - suure nimekirja eripära, nagu hea või paha rune, rune uimastada või kasu rune Phoenix. Need Runes saad poepidajad, mis päris palju. Raha on võimalik teenida selles kõneldes ring või lihtsalt võitlus ja võideti vaenlane boss. Siiski on niinimetatud "võitlus ellujäämise nimel" - Looduslik valik mängija siin hästi ja seetõttu saab märkimisväärse tasu eest julgust. Võite ikka võistlused läbi ennustused teenida - põnevust on ka kasumlik. Üldiselt võimalusi eneseteostuseks ja täiendama oma kullavarusid päris palju.

Fair rõhutada, et mängida mängu online NextWorld ei tähenda, et kõik mängijad siin saab seostada ainult sõda ja vägivalda. Rahulikuma iseloomuga, kes tahavad elada rahus ja hea, seal on palju muid tegevusi, nagu majandustegevus (kaubandus marjad, ürdid ja seened), teadusuuringud (alkeemia ja tervendav), töö (tööd puuraidur või kaevur).

Samuti mängib NextWorld - see tähendab, et on olemas täielikult ja igakülgselt arendada. Sinu iseloom on võimalik osaleda avalikus elus, et olla aktiivne liige gild (varustada territooriumi ja ehitada hooned), sõpru ja leida hingesugulane, luua perekond. Rääkides, mis mäng on registratuur - siin saab taotleda soov registreerida oma mängu armastus, siis minna läbi kõik etapid Laulatus ja ainult katse lõppu tugevust oma paaridel abielluda.

Ühesõnaga, mängida mängu online NextWorld - tähendab elada täielikult ainult erinev reaalsus, rohkem salapärane ja ettearvamatu. Erinevaid üritusi ja lugu külalistele, grupp lahingud, mängija vs mängija duels ja ebatavaline turniiridel (näiteks "igaüks enda eest"), samuti uimastamist graafika, kütkestav lugusid ja reaalne suhtlemine mõttekaaslastega inimesed - kõik need selgelt paistab taustal mäng NextWorld muu brauseri teemad fantaasia rollimäng mänge. In NextWorld mängida - see on suurepärane!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more