Järjehoidjad

Need for Speed: Shift

Alternatiivsed nimed: Need for Speed: Shift

Sellest, et mida katsetajad olid asutajad legendaarne projekti NFS, kuulsin ainult need, kes on kaugel virtuaalse ruumi ja ei ole kursis arvutimänge. Ja kõik, kes jäi teadmata arv kui palju uuendatud, lisatud ja tehtud uuendusi, mis elasid selle projekti. Mäng Need for Speed: Shift - see on järgmise mõtte sellel teemal. See seeria erineb eelmisest mänge et sõit peetakse õigustatult stimulant, mitte tavaline arcade. Ainsaks puuduseks, mis on üldiselt keeruline, võib otsustada pärast visiidi oluliste teemade foorum - Raskused auto.

Koos selle mängu NFS Shift on maksimum reaalne ja usutav. Iga auto on varustatud kaamerate salongi, rool koos pedaalidega, kuid kõige tähtsusetu tyunninga teile tõenäosus võita tänu vääris sekundit konkurentsi. Iga uus rass on tõenäoline, et näha uue ilme teile usaldusväärne transpordivahend. Nagu enamik selliseid võimalusi tõsi auto lovers. Iga uus tükk te saate muuta teksti stiili sõiduki teedel. Tegelikult on need muudatused, mida on vaja vaadata kogu gameplay.

Iga sõit tundub üsna sama tüüpi, kuid siiski on see asjaolu ei ole kaotanud huvi. Pärast seda, kui teil on võimalik alla laadida Need for Speed: Shift on võimalus õppida, mida iga arvuti, mis sisaldab juhi selles mängus on erinevad ennekuulmatu käitumine. Selleks, et harjuda lugu ja tunnen seda täielikult see tuleb sõita mitte vähe võistlused.

See mäng kasutab jätkuvalt karjääriredelil. Et võimaluse avada uus klass mängija peab koguma tõttu osa Stars kogemus. Tänu oma oskusi, saab hüpata liikide üle. NFS Shift download-olla ka tingitud asjaolust, et on rakendanud võimalust võistluse "kutse", mis võitlevad vastased ning oli segane Ilmalik ülesannete läbipääsud.

Selles mängus on sul võimalik avada kõiki oma võimalusi, nagu enamus gameplay on välistatud konkreetselt isikuomadused mängija. Ja kõik see abi esindatud tühistatud (järeldustele mängimine kriitikud on üks parimaid kõigi projektide) ja imeilus graafika (mis on muutunud traditsiooniks) muusikaline tugi.

Ja nutitelefon android Need for Speed: Shift PC ja on võimalus kasutada multiplayer isikutega suhelda ja konkureerivad teiste mängijate mängu ja erinevate osade maailmas. Kui avate edetabelis, mis näitab oma võimeid ja kõik, mis sul on saavutanud taseme rivaalid hindamise sõidu omadused.

Eriti kuulus osalejate seas gameplay on duelli režiimis millistele Need for Speed: Shift masin iga uue rassi kohtuda uutega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more