Järjehoidjad

Need for Speed: The Run

Alternatiivsed nimed: Need for Speed: The Run

Kohta, mis on mänge NFS projekt on kõik andmed lastele kuni täiskasvanud võidusõidu kuulajatele, kes ei ole palju muljet neile. Mäng Need for Speed: The Run on üks arenenud jätkamine legendaarne projekt, mis avab teatud piir uusimaid juht talent ja kasum käigus mäng maksimaalne nauding. Projekti kannatas arvukate modifikatsioone ja valmistatud kõiki eelmisi vaid parimad omadused. Näitustel ja esitlusi suur rõõm teeb meeleavaldused kogu kasu see projekt. Peamine muudatus mäng on välimus peategelane. Praegu ta ei esitanud blur, mis istub juhiistmel ja on juba täieõiguslik iseloomu, mis on võimalik jätta auto, varjata politsei, nägema ilusad tüdrukud, nautida oma lemmik sooda, kui ei tõustes juhiiste. Ja isegi siis, kui need meetmed on rakendatud ainult Need for Speed: The Run videoklipp ja kirjutasid stseene, kuid sel juhul on juba juhtides positiivses suunas arendamise projekti.

Arvestades, et projekt on kasutatud loomise mootor, külmumist 2, eelnevalt oli mõeldud tulevaste pilte mäng, nimelt kohustus järgida selle kvaliteet ja heledus. See, mis juhtus, et jõuda kõik disainerid, kes osales aktiivselt projekti. Erinevus oma eelkäijatega NFS Run PC on heledates toonides, samuti projektiga võimaluse realiseerida tõenäosust kohaldatud osaline hävitamine. Teie masin on nüüd võimalik hüpata kraavi või kukkuda kalju, kui sul pole aega, et muuta või seda ei ole võimalik taastada kontroll. Palju parem saada dramaatiline varieeruvus ilm. Näiteks, kui te alustate reisida kogu avarusi kõrbes kanjon või oma auto esiklaas muutub laine liiv ja väike kruus, mis tundub nii realistlik, et te arvate, et tegelikult on praegu üks kõrb või kanjon. Lume päev mängu NFS Run aitavad teil rõõmu prõks lihtsalt langenud lumi rataste all auto, millega kaasneb unikaalne mootorimüra.

Tänu storyline mängu teil on hea meel. Peategelane on mäng esindatud professionaalne juht, mis toodab raha elus osalemise kaudu kõige erinevamad kolmanda võistluse. Alles nüüd ta peab tõendama oma suutlikkust läbi töötubade võidu suur rasside avarust USA läänerannikul. Tegelikult see on peamine idee on mäng. Nüüd Mängu idee on anda pikemas perspektiivis, mis on jaotatud mitmeks osaks. Vahepeal, siis on vaja ainult alla laadida Need for Speed: The Run, et nautida unikaalset loodust, et flash väljaspool akent. Kõik sama projekti ei välista tõenäosust tegutsemiseks ja süüdistuse organiseeritud osavõtul teiste juhtide või sama politseisse.

Ja see, et juhtimine ja krunt on võimalus nõude, kuid Need for Speed: The Run masin ei põhjusta etteheiteid.

Kiirusta NFS Run lae alla, et olla tunnistajaks üks ilus seeria projekti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more