Järjehoidjad

Need for Speed ​​Underground 2

Alternatiivsed nimed: Need for Speed ​​Underground 2

NFS underground 2 mäng arvutimäng umbes racing, kus saab mängida mitte ainult arvuti üksi, vaid ka võrgus. See mäng kuulub arcade racing simulator ja on jätkuks Need for Speed: Underground.

Need for Speed ​​Underground 2 - mäng päris armastavad võidusõidu. Mängus on maatükk ette tuning autodele, mis on seotud street racing.

Kogu mängu ilmuvad teie ees umbes NFS underground 2 video. Need videod näitavad, krunt mängu tutvustada teile reegleid.

Download Need for Speed ​​Underground 2 saate tahes kohas, mis pakub seda funktsiooni. Ka mängu NFS underground 2 saate alla laadida kaudu torrent, populaarsed downloader.

In arvutimäng NFS underground 2 vene autod on saadaval ainult Euroopa versiooni mängu, ameerika versiooni vene auto ei ole.

Te mängida NFS underground 2 sõitu järgmisel peol:

1) Ring - see on lihtsaim tüüpi võidusõidu ja see peetakse traditsiooniline. Sinu ülesanne siin on esimene lõpule viimasel ringil võidusõit.

2) Sprint - tüüpi võistlused, kus sa pead saada esimese elemendi esimesest teise.

3) Drag racing - võidujooks lühikese vahemaa. Ajal see, mida vaja, et reageerida kiiresti muutumas, see ei juhtuma teiste autode ja esemete ning mis kõige tähtsam - see on lõpetada esimene.

4) Drifting - tüüpi võistlused, kus sa pead rohkem punkte kui sinu vastased. Tuletab teile kasu jooksul triivib, kuid tähtsam on mitte kokkupõrge tara. In triivib osales neli ratturit.

5) Street X - on circuit race tõhustatud keerukust. Millise tee sa sõita ei ole teada. Seda tüüpi võidusõidu te ei saa kasutada täiendavate kiirendi.

6) Professional League - on mitmekülgne ring races, kuhu nad on määratud eriline liinidel.

7) tasuta sõita režiimis - Selles režiimis saad minna ükskõik number ja iga teele. Peaasi nende režiimide hoiduma kokkupõrkest. Võite teha seda sõitu teistele juhtidele.

Mäng Need for Speed ​​Underground 2 sõidad sellistes valdkondades

1) City - see on tavaline väljamõeldud linna Bayview, mis sarnaneb kaasaegse Los Angeles.

2) lennujaam - on lihtne ala, mille pidevalt lendavad lennukid.

3) Beacon Hill - on kauge koht mängus.

4) Kõrgus Jackson - see on ebatavaline valdkonnas, kuid siin on pidevalt võidusõit.

5) Corner Harbor - on valdkond, mis on jagatud mitmeks osaks: Lääne-ja Ida.

Sõidu ajal siis sõita erinevatel ilm: vihma, lume ja lihtsalt päikesepaisteline ilm. Sõidud toimuvad nii päeval kui öösel. Sind kutsutakse erinevates ajakirjades võita võistlused.

Mäng Need for Speed ​​Underground 2, siis mängida nimel Rachel Teller, 27-aastane tüdruk.

Alusta oma põneva reisi maailma uskumatu triivi Need for Speed ​​Underground 2. Oletame, et teil veab ja te saada tõeline võidusõitja võitmatu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more