Järjehoidjad

Need for Speed ​​World

Alternatiivsed nimed: Need for Speed ​​World

Mängu Need for Speed ​​World on massiliselt multiplayer arvutimäng umbes racing ja viitab mängu seeria Need for Speed. See mäng on välja töötatud EA Black Box Company 2010.

Download Need for Speed ​​World, võite mis tahes veebilehe, kus selline ligipääs on. Ka NFS World ja saate alla laadida kaudu torrent, tuntud erinevate boot faile.

In mäng Need for Speed ​​World masinad on jagatud kolme klassi. Kõik masinad on kolm omadust:

1) kiirus - näitab masina kiirust.

2) kiirendus - kui kiiresti auto võib kiirendada gaasi.

3) käitlemine - näitab, kui masin on kerge käsitseda.

Kõik need parameetrid saab suurendada mängu ajal teatud summa.

NFS World auto saab osta spetsiaalse-mängu raha - SpeedBoost. Seda saab arvutada mitte ainult autod, vaid ka teisi seadmeid.

SpeedBoost - see mäng valuuta, mida saab osta ainult pärisraha. Tooteid, mida saab osta kasutades SpeedBoost, mis on spetsiaalselt määratud.

Enne kui hakkate mängima, sa pead vaatama umbes Need for Speed ​​World video. Need videod sind tutvustada mängureegleid ja põhijooned Need for Speed ​​World.

Aastal online mäng Need for Speed ​​World sa mängida paljudes linnades, mis on võetud eelmiste versioonide Need for Speed.

Siin dünaamiliselt muuta kellaajal. In sõltuvus aastaajast, arendajad muuta mängu disain: uusaasta, hõlmatud territooriumil lumi ja riputatud vanikud, ja kõik on paigutatud halloweeni ja hirmutav asju.

-Mängu Need for Speed ​​World on järgmist tüüpi võistlused:

1) Private - seda sõitu, mis konkureerivad oma sõbrad või teised ratturid.

2) Antipolitsiya - selle võistluse, kus sa osaleda politsei vastu. Seal saab osaleda iseseisvalt või koos teiste Racers.

On ka muid tüüpi võistlused:

1) sprint (sprint) - sõidu tüüp, kus sa pead minema kiiremini kui vastane viimases voorus.

2) ring (circuit) - on standard tüüpi võistlused, kus sa pead tulema kiiremini vastased.

3) tegutsemiseks meeskond (meeskonna põgeneda) - tüüpi võistlused, kus pead lööma oma vastase teatud sügavusel.

4) koha (foto režiim) - see on võidujooks, mis pakuvad teile sponsorid. Sinu ülesandeks on kiirem kui tema vastane tulla saal ja saada oma peaauhind.

5) Aardejaht (Aardejaht) - uut tüüpi võidusõit.

6) chase (põgeneda) - see on võistlus, kus sa osaleda politsei vastu.

7) sirge (drag) - see on võidujooks lühikese vahemaa. Tema ajal pead sisse käike ja ei juhtuma objektid, mis esinevad tee.

Game World - kaasaegne võidusõidu mäng, kus saab testida ennast tõeline võidusõitja.

Tehakse keeruline ülesanne, osaleda võistlustel, panna mängu Need for Speed ​​World sada protsenti. Võida kohta sõbrad ja vastased kardavad

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more