Järjehoidjad

Nier automaat

Alternatiivsed nimed:

Nier Automata on RPG elementidega põnevusmäng. Saate mängida arvutis. Graafika on suurepärase kvaliteediga, veidi tume, kuid väga detailne ja ilus. Mängule annavad hääle professionaalsed näitlejad, muusika sobib üldise stiiliga.

Nier Automatas võitlete mehaaniliste koletiste vastu, mis ajasid inimesed maa pealt minema. Sinu tegelane ei ole inimene, ta on androidi sõdalane, kes on loodud vastupanust, et taastada kadunud maailm ja hävitada vaenlased.

Mängul on huvitav süžee. Läbipääsu käigus paljastatakse palju saladusi, mis muudavad ettekujutust toimuvast.

Lahingusüsteem on üsna keeruline, põhioskuste omandamiseks peate läbima väikese treeningmissiooni, mille käigus saate tänu näpunäidetele mõista juhtnuppe.

Pärast seda võite minna ohtlikke lahinguid täis rännakule.

  • Reisige läbi masinate orjastatud maailma
  • Leidke kõik peidetud asukohad ja uurige neid
  • Tegelege vaenlastega, keda kohtate, kuigi see ei saa olema lihtne
  • Laiendage oma kaugus- ja lähivõitlustehnikate arsenali, kombineerides erinevaid rünnakuid, võite alistada mis tahes vaenlase
  • Leidke võimas relv, mis annab teile lahingu ajal eelise
  • Täiendava kogemuse saamiseks täitke kõrvalülesandeid

Siin on peamised ülesanded, mida peate arvutis Nier Automatat mängides tegema.

Lahingud toimuvad reaalajas ja näevad suurepärased välja.

Kuigi mängul on mitu raskusastet, ärge oodake kergeid võite isegi siis, kui valite kõige lihtsama režiimi. Võitmiseks peate kombineerima lähi- ja kaugvõitlust, manööverdama ja kiiresti kohanema iga vaenlase stiiliga. Seda kõike saate teha ainult ebaõnnestunud katsete käigus saadud kogemusi omandades. Peaasi on oma edusamme sageli salvestada, et saaksite lahinguväljal strateegiat muutes uuesti proovida.

Kui mäng on alguses liiga keeruline, aktiveeri automaatrežiim. Selles režiimis aitab mäng teil lahingu ajal rünnakuid kombineerida, kuni õpite iseseisvalt võitlema. Lisaülesanded aitavad teil leida võimsaid relvi, mida mängus on palju, ja teenida taseme tõusmiseks vajalikke kogemusi. Proovige erinevat tüüpi relvi, et näha, milline neist sobib teie individuaalse stiiliga kõige paremini. Kui Nier Automatat on raske mängida, täitke kindlasti kõrvalülesanded.

Maailm, kus sündmused toimuvad, on väga ilus, kuid sünge. Mängides on teil võimalus imetleda uskumatuid maastikke.

Nier Automata ei vaja internetti, lihtsalt installige mäng ja saate mängida kõikjal.

Nier Automata tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või sellel lehel oleva lingi kaudu. Müügipäevadel saab Nier Automatat soetada soodushinnaga, kontrolli juba täna oluliselt soodsama hinnaga.

Hakkake mängima kohe, et osaleda Maa vabastamises ja õppida tundma kõiki maagilise maailma saladusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more