Järjehoidjad

Ninja saaga

Alternatiivsed nimed: Ninja saaga

Ninja Saga Mäng: Naruto on meiega uuesti

Kui olete Naruto Uzumaki kohta anime-seeria fänn, siis pole üllatav, et teie südame löögisagedus kiirenes brauseri MMORPG mänguasja silmis tema uute seiklustega. Olgu mäng Ninja Saga sarnane animeeritud toote algsele krundile, kuid kõik võtmefiguurid on olemas ja liituvad perioodiliselt põhitegelase meeskonnaga.

The mänguprotsessi võib jagada kaheks osaks: ühelt poolt lahingud ja teiselt poolt külalistele, kauplemisele, suhtlemisele ja kosmoseuuringutele. See muudab mängu mitmekesiseks ja kuna kõik toimub uskumatult värvikate maastike taustal, saate suure hulga värviravi.

Anime stiilis on palju eriefekte, ja te võite olla kindel, et Ninja Saga peab igal sammul erinevaid trikke mängima. Isegi mänguekraanil tundub alati särav, targalt ikoonid, mis näitavad tšakra taset, oskusi, võimeid ja muid andmeid või juhtnuppe.

Ninja tähemärki ja kooli

Kasutades Naruto maailma, võib pärast teie konto aktiveerimist olla Ninja Saga registreerimine. Sisestage e-kiri, parool ja kinnitage see uuesti. Seejärel nõustuge kasutajalepinguga ja klõpsake "register". Või kasutage teist võimalust, kasutades Facebooki, Twitteri, Google+ ja VKontakte'i sisselogimist.

algajale pakutakse tagasihoidlikku valikut: tüdruk või poiss. Kuid mänguetappide läbimine ja missioonide lõpuleviimine, uued näod, küpsemad ja osavamad, saavad kättesaadavaks. Oma meeskonda saate kutsuda ka Naruto, Sakura, Kakashi, Sasuke ja Iruka.

Klassifitseerivad kangelased kolmes võitluskoolis:

  • Tajutsu. Selles suunas pannakse rõhku vasturünnakute läbiviimise koolitusele ja vaenlase rünnakute blokeerimisele.
  • Ninjutsu Õpilased koolitatakse vaenlase plokkide löömiseks ja tekitama olulist kahju.
  • Genjutsu. See kool õpetab õpilasi liikuma ja paindlikult, et vältida vaenlase lööke, liigub kiiresti ja teha ennast ootamatuid rünnakuid.
Igal suunal on eeliseid

-le, kuid on ka puudusi ja kõiki punkte tuleb arvesse võtta, pannes mängijad kohtusse enne võitlust. Kogemus selles on järk-järgult, sest lihtne kirjeldus ei anna täpseid märke. Ainult siis, kui neid lahingus kogetakse, võib igaüks tunnustada nende omaduste aspekte.

Magiya külalistele ja lahingutele koolide põhimõtetele "jutsu"

Pärast lahingut peate kokku panema oma "jõugu" ja valikut aitab kirjeldada tähemärkide omadusi, mis kuvatakse portreede vastas spetsiaalsel ekraanil. Lahing ise toimub mitmel etapil ja te ise suunate oma tegelased erinevate tehnikate ja super-tööriistade abil. Rohkem punkte saadakse QTE-le, kui olete piisavalt jõuline, kui ekraanil ilmub teatud nupu pilt, peate selle leidma klaviatuurilt ja vajutama kiiremini.

Parandada kangelaste kvaliteeti, mis aitab tööd, mis annab Hokage'ile. Kõik need on ohtlikud ja on seotud võitlustega. Olles jõudnud soovitud punkti, olge valmis kohtuma roisto, kes kõige sagedamini kuuluvad organisatsiooni Akacki.

Sihtkoha leidmine ei ole vajalik, kui kasutate automaatset navigatsioonisüsteemi, mis viib teid mugavalt ja kiiresti kohale.

Minovinav tase 22 Ninja Saga, jõuad Arena, kus toimub kõige silmapaistvamad PVP lahingud. Alguses valib süsteem ise teie hinnangu alusel vastased, mis koosneb: grupi koosseisust, pumpamise asjade tasemest, oskuste ulatusest.

Kokkuvõtvalt saate mängu esimese klassi oma žanris turvaliselt helistada. Anime ja brauseri RPG fännid on imetletud, eriti kuna see on venestatud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more