Järjehoidjad

No Man's Sky

Alternatiivsed nimed: No Man's Sky

mängida No Man Sky mastering ruumi.

Ruumis teema loodud palju mängutooteid, kuid idee on jätkuvalt erutada mitte ainult mängijate, vaid ka arendajad ise. Uurimata ruumi annab kujutlusvõimet, et üllatusi on paratamatu autorid, ja mängijatele hea meelega vastu uusi ideid. In juuni 2016 kavandatud vabastamist uue projekti, mis töötab stuudio Tere Mängud. Mäng ei Mehe Sky muutub tohutu liivakast, kus saab sõita lõputult, õppimine nähtamatu planeedi unikaalse floora ja fauna.

Space Simulator annab ühe kasutaja ja multiplayer mängu režiimid ning & nbsp; samas PC & nbsp; ja PS4.

Huvitav fakt on algusest tööd Toy & ndash; Ta pärineb ringi neli inimest suletud uste taga. Aasta jooksul keegi firma ei olnud aimugi, et väikeses toas keeb loominguline protsess, ja juba on unikaalne mootori ja oma mängu keskkonda. Nüüd grupp on kasvanud 13 inimest.

2014. aastal Projekti esitleti E3 ja kandideeris kolm auhinda ja võitis vaimus"Parim originaal mäng"ja"Parim mäng sõltumatu arendajad." Tõsi fännid žanr unistus No Man Sky alla tunnustamise kohta kriitikud ainult kütuste huvi uue toote.

uurida galaktika.

planeetide mängu nii palju, ja on loodud iga kord uut, et reisil siis on ebatõenäoline, et vabastada. Kuna eesmärk autorite oli võimaldada mängijad kirjutada oma ajalugu, teatud stsenaariumid, mida järgida, ei ole. Liikumine vahel galaktikad, leida uusi planeete ja uurida neid. See on võimalik leida uutmoodi loom või taim? & ndash; skaneerida ja need ilmuvad ühises andmebaasis. Võite tulla oma nime ja kirjutada oma nimi põlistada see suur mäng raamatukogu. Kui sa unistanud hiilguses avastaja, siin see on.

atlas kirjutatakse avastus ja teised mängijad, ja te näete, on palju avastusi teinud keegi teine ​​enne sind. Maandumine uuele territooriumile, siis on võimalik tuvastada hävitanud templid kadunud tsivilisatsiooni, ebatavaline, saladuslik tehnoloogia ja hävitada laevad. Mõned esemeid on kasulik & ndash; kvaliteedi tõstmiseks oma ülikonna või laeva.

Avastades planeedil, me peame meeles pidama, et on varjus on külm vahetus läheduses & ndash; kõrbes ja kuum, ja ainult need, mis asuvad optimaalne kaugus olla elujõuline. Vastavalt arendajad, vaid 10 % kõigist taevakehade potentsiaalselt elavad elusolendid ja on taimestik.

Peate usaldusväärne ülikond, et kaitsta end vaenulikus keskkonnas & ndash; kiirgus, hape, mürgine udu. Avasta maailma eri kellaaegadel, nagu mõned kinnipeetavad esinevad ainult pärastlõunal, ja olla ettevaatlik mutandid ja kiskjad.

veidi rohkem, ja saate alla laadida No Man Sky. Pärast ametlikku vabastamist, see on pidevalt ajakohastatud ja tekib uusi võimalusi, tehnoloogia ja ruumi. Kuigi kõik on vaid üks laev No Man Sky arvutis, kuid võime seda parandada, kohandada erinevatele funktsioonidele: kaubandus, lahingud, uurimise.

  • Protsessor: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.
  •  

    Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

    Read more