Järjehoidjad

NORD: Heroes of North

Alternatiivsed nimed: Nords: Heroes of-Tkhe Põhja-
Igra Nords: Heroes of North - muutunud kangelane Põhja.
V žanri MMO strateegia mäng tundub Nords: Heroes of North (Northerners: Heroes of North). Kord jäine maad selle riigi, siis tekib kohutav kurjus, mis lahendatakse need laiuskraadidel. Hakka:
  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust enne oli sõda nende vahel, ja see ei lähe sujuvalt karmi valdkonda, kuid tänapäeva vaenlasi palju kurja ja verejanuline, veelgi anduma oma väiklane vaidlusi. On aeg ühineda tõsine lahing, kogudes armee parimad sõjamehed. Siis tuli tõehetk, kui Nords: Heroes of North mängida - suur au iga mängija, kes tahab tõestada oma lojaalsust. Kombineerides inimese leidlikkus, tugevus orke ja päkapikud"magic, kangelased on tulnud kokku liidud, et tõhusamalt kajastada rünnakud kurjad vaimud. Sa valmis olulist rolli - vastutuse võtmine, tõsta armeed uuele tasemele.
Trudny sõdalase tee.
Pervye samme, et taastada kuningriik tuleb teha kohe, kui Nords: Heroes of North registreerimist. Parim atraktiivne rassi, uurida olukorda seestpoolt. See on kurb, kuid riik on täiesti lagunenud, ja me peame rulli oma varrukad, hakkab tööle. Sa ootad PVE ja PVP lahingud, kus vaenlased saada virtuaalse koletised ja tegelikele mängijatele, otsustasin proovida oma jõudu ja oma lahinguväljal.
Ne karta võitleb, sest nad karastatud tähemärki omandada kogemusi ja jõudu, parandada oskusi ning saada kasulikke esemeid. Valides üles oma partei parimaid võitlejaid, ei karda sagedast ebaõnnestumist ja ajutised - ainult paadunud iseloomu. Lisaks arvukatele harjutusi lahinguväljal on rahulikum okupatsioon - arengu kuningriiki. Kaevandustegevuse - vajalik tingimus majade ja tööstushoonete. Arendada miinid, arendada seene aed, ärge unustage õlletehase ja kalapüük onn. Sest armeed vaja eriväljaõpet alused ja kasarmud, samuti oluline lisavarustus:
  • Perchatki
  • Oruzhie
  • Shlemy
  • Kolchugi
  • Bronya
Vy saab teha ülesandeid, ning valida menüüst: Eesmärgid, seiklus ja otsida külades. Valides selleks, nõustud kiire Tuhoamisretki vaenlase territooriumile ja täielik röövimiseks oma ressursse.
V seiklustest siis saadetakse missioonile, andes täpsed koordinaadid ja töötingimustest. Ainult täielikult käivitamata, siis võib loota uut.
Esli otsustas minna otsima külad, et olla ohtlik trek, mis ei pruugi end oma võidu. Siin on vaja, et läbida asulaid, et luua oma domineerimise üle neid pidevalt tegutsenud tulu oma tootmist ja arenguid oma rahavaru. mängijad saavad ainult rikkuda sellist sündmust, mis suutis oma positsioone tugevdada ja luua piisavalt jõudu. iPlayer Nords: Heroes of North shareware. See tähendab, et kõik nüansid mäng saadaval teile tasuta, kuid on VIP-funktsioone, mis võimaldavad päris raha, et osta täiendusena pigem suurendada kangelased ja armeed. Teatud summa võimalik osta kasulikke objekte, puudu nii alguses. Lisaks sõjavägi ostis elujõulisem - kannab vähem kaotusi lahingutes, tõhusalt röövides ja rünnata naabrid. Need punktid on ainult kannatamatu mängijatele, kes tahavad saada kõik hüvitised varem. Aga ilma rahata, saad ise sööta, et saada kõik parandused - tuleb lihtsalt olla natuke kannatust. Aga pigem saada kogemusi ja enne mängu aitab liite teiste mängijatega.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more