Järjehoidjad

northgard

Alternatiivsed nimed:

Northgard reaalajas strateegia. See mäng pole selle žanri jaoks tüüpiline. Oma kiirustamata tempoga sarnaneb mäng käigupõhiste strateegiatega. Kui teile meeldib aeglane edenemine, ilma et peaksite pidevalt kaardil ringi liikuma sekundite murdosa taga, mis võib võitu kaotusest eraldada, siis peaksite mängu nautima. Lahingute mehaanika pole siin nii arenenud. Arendajad pöörasid rohkem tähelepanu arengule kui vallutamisele.

Mängu alguses satub teie Drakkar tormi ja kukub väikesel saarel alla. Seejärel algab piirkonna uurimine ja koloniseerimine.

Enne Northgardi mängimist tuleb valida sobiv klann.

Kokku on neid kümme:

 1. Eikturnir hirv
 2. Heidrun kits
 3. Fenrir hunt
 4. Hugin ja Munin ronk
 5. Bjarki karu
 6. Slidrug parkmetssiga
 7. Swafnir madu
 8. Nidhoggi draakon
 9. Svadilfari hobune
 10. Lingbakr kraken

Igal klannil on oma omadused ja oma juhtimisstiil. Näiteks hirve jaoks on need boonusressursid mängu alguses ja draakoni jaoks on need ohvrid ja orjad. Valiku tegemisel saate iga klanni kohta rohkem lugeda. Parem on alguses sellele aega kulutada, sest hiljem pole enam võimalik seda muuta.

Mängus on üsna mitut tüüpi ressursse. Peamised on toit, puit ja kivi. Puitu kasutatakse hoonete ehitamiseks ja talvel kütteks. Kivi läheb vaja elamute ja kasarmute uuendamisel. Ja milleks toitu vaja on, teavad kõik nii hästi. Üks nõuanne, toidu tootmisel on parem eelistada jahipidamist. Talvel jahil pole karistust, see toob kaasa korrapärase ja ühtlase toiduvaru.

Need on kõige olulisemad ressursid, kuid on ka palju muid ressursse, näiteks kuldmünte.

Samuti peate jälgima oma töötajate õnne taset, see parameeter mõjutab suuresti rahvastiku kasvu. Niipea, kui õnne tase langeb nulli või alla selle, ei saa te oodata talupoegade arvu suurenemist ja töötajate tootlikkus langeb märkimisväärselt. Selle parandamiseks looge õigeaegselt sotsiaalselt olulised hooned.

Kaardiga tutvumiseks sobivad kõik üksused, kuid olge ettevaatlik, et mitte sattuda metsloomade pesadele liiga lähedale, mõned neist on ohtlikud. Pärast piirkonna uurimist saate koloniseerida, mis võimaldab teil oma valdusi laiendada.

Väga oluline on muistendiobjektide avastamine, kui selliseid kohti leiab piisavalt, siis on nende uurimine veelgi kiirem tee võiduni kui militaarkunsti areng.

Võidu võib mängus saavutada mitmel viisil.

 • Majanduslikult.
 • Teaduse arendamine.
 • Pärast teatud arvu kuulsusepunktide kogumist.
 • Sõjaväeline, kui teil õnnestub kõik rivaalid alistada.

Saate otsustada, milline tee teile kõige rohkem meeldib.

Mängu võitlussüsteem ei ole liiga keeruline, arendajad ei keskendunud vallutustele. Lisaks halvendab armee pikaajaline oma aladelt eemal viibimine armee statistikat.

Northgardi tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami mänguportaalist või ametlikult veebisaidilt.

Alusta oma teekonda ja saavuta viikingite klannide seas prestiiž! Installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more