Järjehoidjad

Nosgoth

Alternatiivsed nimed: Nosgoth

Teile, kes jumaldavad vampiire puudutavaid krunte, on loodud võrgumeeskonna mäng Nosgoth, kus igaüks võib tunda, nagu Van Helsing või verejooksu vampiir. Kaks meeskonda neljast mängijast võitlevad surmaga, nagu nad ütlevad, viimasele verepisarale. Aga võitja ilmub punktides ainult pärast järgmist võitlust, kui mängijad rolle vahetavad.

Nosgoth-mäng: kahe võistluse verine showdown

Inimesed ja vampiirid - nende vahel on pikka aega sundimatu sõda, ma tahaksin öelda, et see on päikese all, aga nagu te teate, ei meeldi vampiirid päevitamiseks. Aga me, inimesed, tajuvad nad õigustatud toiduna ja me ei taha kategooriliselt sellega hakkama. Selle põhjal esineb erinevusi ja ei saa öelda, et jõud on radikaalselt keegi kasuks.

Iga võistluse esindajatel on eelised, aga ka pattud vigadega.

  • Inimesed tuginevad relvade võimule: vibud ja põõsad, korpuste viskamine, erinevate mõjuga granaadid, lõksud. Aga lähivõitlus on halvem, seega on parem mitte lasta teravate hammastega röövloomadel ennast.
  • Vampiirid eelistavad lähedast võitlust, sest nende relvad on karvad, küünised ja tiivad. Neil on uskumatu füüsiline tugevus ja nad ei soovi inimrelvadega tegeleda.

Me loome meeskondi

Otsustades mängida Nosgothis, peate mõistma mõningaid eduka ellujäämise reegleid:

  • Be liituda meeskondades
  • Kasutage mõistlikult kangelaste
  • eeliseid
  • Ärge eraldage ja ärge sattuge vaenlase üksi

Kui vajate meeskonda, on selge, et olete tugev koos. Kuid nagu ka taktika puhul, kaaluge selle edukalt tõlkimiseks tegelaste omadusi. Vampiirid teavad, kuidas seinad ideaalselt ronida, lennata, hüpata kaugele, omada tohutut jõudu, kuid iga võime on arenenud erinevates suhetes. Seal on kiire ja kerge vampiir, kes suudavad ohverdada ja võita ohvri kõrgel; teised suured ja tugevad, hajutavad vaenlased küljele; veel teised haaravad ohvri rahvast ja lendavad koos temaga.

inimesel on oma kiibid. Nad on jagatud eri tüüpi laskjateks: vibulaskjad, ristlöögid, mördi mehed. Järelikult saab keegi scout, keegi toetab, noh, keegi on snaiper. Inimestele mängides valmistuge pildistamiseks, pikaks pildistamiseks, väga pikaks ja intensiivseks pildistamiseks.

Soovida ja aidata kaasa sõja arengule, peate alla laadima, looma kangelase ja leidma võrku ülejäänud meeskonna.

Suurendame omadusi ja näitame klassi

Kõik teavad, et iga kangelane omandab järk-järgult jõudu ja osavust. Teisisõnu, mehed ja karastatud pidevatel lahingutel. Sa ei saa valesti minna, kui võtate iPlayer Nosgothis sarnase olukorra. Oma isiksuse täiustamiseks osalege lahingutes ja saada artefakt, mis tõstab teie klassi.

Missiooni lõppedes teenite raha, mille eest saate osta palju kasulikke asju: oskusi, varustust, vormirõivaid. On ka reaalseid raha, mis kiirendavad kogemuste, oskuste, sissetulekute kogumise protsessi. Võite osta ka suuremaid ja nahalisi, kuid sellised ostud ei ole kohustuslikud ning saate ilma nendeta teha.

Plus Nosgotti võib kindlasti nimetada mängijate suhtelise võrdsuse olemasoluks. See tähendab, et kogenud mängijad ei saa algajaid rünnata ja hävitada.

Pohodi krundi dünaamika, ilus graafika, põnev võitlus, erinevad vabad funktsioonid. Aga mis kõige tähtsam, see on imeliselt teostatud idee vampiiri teema kohta. Kuna vampiirid on muutunud üsna hackney-teemaks, võib arendajaid algse lähenemise eest kiita.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more