Järjehoidjad

Nova: Raud galaktika

Alternatiivsed nimed:

Nova: Iron Galaxy on huvitav kosmosestrateegia mäng. Graafika on hea, häälnäitlemise ja muusikavaliku kohta pole ka kommentaare.

Selles mängus saate:

  • Hallake oma kosmosejaama
  • Ehitage ja täiustage laevaparki
  • Kaubelge naaberjaamadega
  • Projekteerige uusi laevu

Enne mängu Nova: Iron Galaxy mängimist mõelge välja jaama nimi, mida mängu ajal juhite.

Järgmisena leiad väikese ja mitte eriti pealetükkiva õpetuse, mille käigus selgitatakse sulle mängu põhitõdesid. Peate tegutsema, tehes ise otsuseid, mis määravad, kui kiiresti teie eelpost kosmoses areneb.

Kuigi teie vastutate jaama eest, on see osa vabariiklikust ühendusest, seega peate järgima selle ühenduse juhtkonna korraldusi ja juhiseid.

Paljude missioonide edu sõltub teie laevastiku tugevusest ja võimsusest. Proovige teha see võimalikult suureks ja tugevaks.

Kohandage olemasolevaid laevakujundusi oma maitse järgi või looge oma tähelaeva mudel nullist.

Võimsa laevastiku olemasolu mängus on väga oluline. Ilma tugeva armeeta ei saa te kogu mängu jooksul arvukalt kosmoselahinguid võita.

Liituge mõne olemasoleva galaktilise liiduga või looge oma. Ilma liitlasteta, keda võite usaldada, on teil väga ebastabiilset Rennie sektorit väga raske ellu jääda ja juhtida. Vestelge mängijatega üle maailma ja võib-olla leiate isegi nende seast tõelisi sõpru.

Lahingusüsteem pole keeruline, lahingud toimuvad reaalajas, peate lihtsalt määrama oma laevastiku sihtmärgid ja seejärel teevad laevade kaptenid lahingu võitmiseks kõik endast oleneva.

Mängu ajal peate tegelema diplomaatiaga. Kõiki võite mängus ei saavutata sõjaliste vahenditega, mõnikord võivad sõnad saavutada mitte vähem edu.

Päevaülesanded ja nende täitmise eest premeeritakse, kui meeles on nädala lõpus iga päev mängu külastada, ootab sind huvitavad auhinnad.

Hooajaliste pühade puhul ootavad teid väärtuslikud kingitused ja huvitavad ülesanded.

Seal on pood, kust saate osta mängusisest valuutat ja muid kasulikke ressursse ning varustust, kulutades sellele päris raha. Seda pole vaja teha, kuid kui teile mäng meeldis, võite selle loojaid sel viisil tänada.

Suur kosmos ootab teid, et saadaksite oma laevad seda uurima. Lisaks lihtsale uudishimule toob see teie jaama arendamiseks vajalikke materjale.

Mängu ajal peate täitma nii loomissioonid kui ka täiendavad ülesanded, mis avanevad, kui uurite oma jaama ümbritsevat kosmost.

Mäng saab regulaarselt värskendusi vigade või vigade parandustega. Kuid peale selle ilmub pidevalt uut sisu ja aeg-ajalt ilmub isegi suuri täiendusi.

Android-s saate

Nova: Iron Galaxy tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui soovite avastada kosmose saladusi ja saada enda käsutusse terve eskadrilli tähelaevu, installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more