Järjehoidjad

Odin Quest

Alternatiivsed nimed: Odin Quest

Odin Quest online - tasuta brauser on fantastiline rollimäng, mille sisu peegeldab lugusid Skandinaavia müüdid. Projekt kuulub Youjoy. Loojad on teinud kõik võimaliku, et sa rahul. Planeerige mäng kõrgeimal tasemel, gameplay on rikas ja hästi tasakaalustatud, särav maailm üksikasjalik ja meeldejääv. Muljeid mäng on tõesti pikk, see ei ole iga päev saad võimaluse külastada selline põnev maailm, mis oli varem saadaval ainult jumalad. Aga nüüd tavalised inimesed viivad oma sõda siin, nagu enne jumalad tegid. Kuigi inimesed tunnevad ja muutunud tõsi meistrid siin, jumalad on reserveeritud õigus kontrollida sündmuste kohtades, kus sa oled ja saab Odin Quest mängida. Teil on tohutu konkurents, ohtlikele reisidele, ägedad lahingud ja mass quest ülesandeid erinevatel teemadel.

Et sukelduda veekeeris põnevaid seiklusi, peate Odin Quest registreerimist. Et luua konto, siis ütle teavet nagu kasutaja nimi, e-posti, parooli (kordus). Lisaks, siis peaks olema teadlik sellest, et registreerimine on mäng Odin Quest tähendab reeglite aktsepteerimine ja linnuke õigesse väärt automaatselt.

Nice, et Odin Quest online mäng erineb suhteliselt tagasihoidlik süsteemi nõuded. Juuresolekul kaasaegne brauser ja Interneti-ühendus, saate nautida mängimist, isegi kui teie arvuti ei ole kõrge seaded.

Enne kui hakkate mängima Odin Quest , siis tuleb otsustada, kummal pool sa tahad kakelda. Igavene teema hea ja kurja, ja puudutas virtuaalse universumi. Siin saate kas hele või tume pool. Siis tuleb valida kõige sobivamad klassi ülevalt nimekirjast: jahimees, tapja, mage, warrior, preester. Rolli seaduslik elanik, võite kogeda kõik sündmused, mis olid valmis skripti.

Kui sa oled piisavalt julge, minna aardejaht sügavas laineline tavaline. See on koht, kuhu salvestada ütlemata rikkuse, kaitstud jumalate vastu. Aegajalt Kirjuta liidud võitlejad, kes vabatahtlikult möödub see raske test. Oht on muidugi suur, kuid üsna õigustatud. Mis natuke õnne ees liit on uusi perspektiive. Põnev seiklus-ja osalevad lahingus omandisse linna Medegeyt. Vaatemängu mass veski hämmästyttämästä isegi kõige keerukamaid. Lõppude lõpuks on võimalus saada Chatelaine Medagate, satuvad kesklinna ja võtta oma valdusse kuju keegi tahab vabatahtlikult lasta. Seetõttu peab iga osaleja on valmis võitlema viimase ja üks lahing võib mõnikord lähenevad sadu kangelasi. Noh, kui see tundub veidi põnevust teile otse areenil. Pea meeles, et see on koht, kus jumalad olid võistelnud ning ühine mees ei tohiks sekkuda siin, kui see ei ole täiesti kindel oma võimetele. Kokkutõmbed ei ole koomiline, kõik väärt vastased ja lihtsalt ei kavatse loobuda oma armust. Nii otsustab ise, mida teha, sest see ei ole konkurentsi kerge südamega.

Mäng Odin Quest erineb avar kohtades. Ja on olemas kõik uurimisvaldkonnad. Boonus on võime kasutada alustest. Lemmikloomad on kasulik mitte ainult transpordivahenditele, vaid ka aidata ellu jääda võidelda. Plus palju lõbus koos! Tule juba! Kõrguv, Dungeons, merepõhja võimaldab täielikult kustutavad janu seiklus. Pealegi, sa ei tiir sihitult läbi maagiline maailm. Teel on suur hulk töökohti, mille täitmine toob oma tasu kujul kasulikud teemad või relvi. Tüüpi turvavarustuse aitab ellu jääda kriitilises olukorras, mille puhul on teada, on täis.

Sul on võimalik teha oma kogemusi, kuidas sõltuvust see on huvitav elukutse niipea kui hakkad mängima mängu Odin Quest . Näed ootaks vaba hetk olema arvutisse. Mängi lõbu, lase oma alkohol on alati kõige kõrgemal tasemel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more