Järjehoidjad

Odyssey

Alternatiivsed nimed: Odyssey

Odyssey Online - on tasuta online brauseri mängu vormis strateegia. Mängib see, saate teada palju huvitavaid asju elust piraatide sukelduda maailma seiklus.

Siin võib kohata nii seiklejad, kes on huvitatud ainult kuld, ja teadlased on püüdnud leida vastuseid küsimustele, mis tekkisid mitu aastat tagasi. Ja kuna võivad ilmneda palgasõdureid, kes on pühendanud oma elu, et jahi ette piraadid.

Odyssey registreerimine on väga lihtne ja ei võta palju aega, et teha seda, mida vaja:

1. külastada mängu ametlikul kodulehel ja vajuta "Registreeri";

2. sisestage oma e-mail

3. sisestage login leiutas

4. sisestage parool mõtles

5. Korda salasõna uuesti.

Pärast registreerumist võid minna mängu ja alustada luua oma iseloomu. Alguses mäng sa saad oma käed väike saar, kus teil on vaja ehitada hoone enesekaitseks ja valmistamisel erinevaid tooteid ja nende tarvikud. Sa pead õppima, kuidas ehitada laevu või palgata spetsiaalselt koolitatud inimesed, sest laev on oma visiitkaardi ja vahendeid teenida.

Play Odyssey saab piraat, ja siis on võimalik jäädvustada rock elavad teiste piraadid, saate need oma meeskonnaga.

Sa pead ehitama hoone kasvu oma majanduses, võib mõnikord igatsen maa arengut, siis on teil haarata uusi maid. Majandus hoone annab rohkem vahendeid ja laevatehases saab ehitada laevad palju suurem.

Game Odyssey on kaks kaarti:

• kaart saare

• maailmakaardile.

Kaart saare - siin saab jälgida hoonete oma saare, kaubanduse areng ja laevade laienemist oma omandit.

Maailmakaardile - siin saate teada asukoht teised saared ja kaljud oma vastastega.

Odyssey mäng annab sulle võimaluse liituda erinevate klannide ja gildid, ühine rünnak vaenlased, rüüstata ja hävitada nende asulaid.

For kerge võidu konkurentide pead ehitama uurimiskeskus, mis võimaldab teil ehitada uued laevad, mis aitavad teil luua oma võitmatu merevägi. Üks huvitav omadus on mäng kaotada ehitamiseks, kui sa mingil põhjusel otsustati, et hoone ehitamise sa ei pea seda igal ajal, saate selle tühistada ja kõik kulutatud vahendid selle ehitamiseks tagasi oma rahavaru. Sa saad hallata kõiki oma konstruktsioonide ja laevastiku või palgata inimesi, kes aitavad teid selles küsimuses.

Odyssey, saab mängida nii üksi või koos sõpradega, me suudame luua oma autopargi ja lüüa maksimaalne kivide ja saartel.

Nii nagu teiste online mänge Odyssey on oma laevastiku ja jututuba, kus saab mitte ainult suhelda oma liitlastega, samuti küsida küsimusi, et sa pead mängu ajal.

Play Odyssey online ja sukelduda maailma põnevaid seiklusi piraatidega merede.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more