Järjehoidjad

vana maailm

Alternatiivsed nimed:

Old World on ajalooline strateegia, mis esmapilgul näeb välja nagu tsivilisatsioon, kuid vaatamata kõigi selle žanri mängude sarnasusele on erinevusi palju. Kui tsivilisatsioon mõjutab pealiskaudselt kõiki ajastuid kiviajast tänapäevani, siis see mäng on keskendunud antiikaja ajastule ja jõuab varakeskaega. Kitsendatud ajaraam võimaldab seda ajalooperioodi terviklikumalt ja üksikasjalikumalt näidata. Vaatamata sellele, et mängu töötas välja väike meeskond, pole graafika kvaliteet rahuldav. Helisaade väärib igat kiitust, muusika on väga hästi valitud, mis on strateegiamängu kohta harjumatu.

Vana Maailma mängimist alustades valite valitseja rahvuse, soo ja välimuse.

riiki seitsmes mängus:

  • Assüüria
  • Babylon
  • Carthage
  • Egiptus
  • Kreeka
  • Pärsia
  • Rooma

Igaühel on oma tugevad ja nõrgad küljed, neist mis tahes valides võib targa juhtimisega saada ajastu tugevaimaks tsivilisatsiooniks.

Järgmisena loome stsenaariumi, valime raskusastme, barbarite hõimude reaktsiooni ja sõja udu olemasolu. Mängus pole kampaaniat ega saa ka olla.

Siis algab tegelik mäng. Algul tuleb teie käsutusse üks asunik, kes peab teie valitud kohas linna asutama. Mängus olevaid linnu ei saa ehitada kõikjale, vaid ainult strateegiliselt hea asukohaga punktidesse, mis on mõistlik. Aja jooksul saab linnu laiendada. Linnas endas on ehitamiseks saadaval vaid üksikud hooned ja üksused. Enamik hooneid püstitatakse linnast väljapoole, see annab asula loomuliku kasvu ümbritsevate territooriumide suunas.

Erinevalt tsivilisatsioonist on teie riigil troonil valitseja, kellel on statistika ja isegi teatud iseloom. Saate mõjutada seda, kuidas see saab olema – julm või lahke, tehes otsuseid mängu simuleeritud olukordades. Kui ta on julm, võib see teda vallutada veelgi edukamaks. Või on juhi tugevuseks diplomaatia, kaubandus ja muud teie valitud tegevusvaldkonnad.

Mäng hõlmab üsna pikka perioodi, loomulikult ei saa üks inimene kogu selle aja teie riiki valitseda. Moodustate valitseva dünastia, selleks peate hoolitsema järeltulijate hariduse eest ja õigeaegselt abielluma, valides paari naaberriikide valitsejate pärijate või kohaliku aristokraatia hulgast. Mängus on ka religioon, näiteks kui valitseja mehel või naisel on muud religioossed vaated, võib teie riigis eksisteerida koos kaks religiooni või isegi rohkem.

Peate mängus lugema, kuid see on huvitav ja ei võta liiga palju aega.

Mängus pole automatiseeritud ehitust, kuigi see lisatakse tõenäoliselt hiljem koos uuendustega. Kuid praegu peate regulaarselt kulutama aega töötajatele asjakohaste juhiste andmiseks.

Vana Maailma tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Kuid mängu saab üsna odavalt osta mänguplatvormilt Steam või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima nüüd, et puhata kaasaegse maailma muredest ja sukelduda antiikajasse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more