Järjehoidjad

Fight Club OldBK

Alternatiivsed nimed: Old Fight Club, Vana BK, OldBK, oldbk

Vana BK Online - see on üks vanimaid multiplayer mänge Vene segment Internet, mis pärib traditsioon uskumatult populaarne oma aega mängides Võitleb.

Online mäng Vana BK ei edasipääsu arvutikasutaja erinõuded, mis nõuab ainult veebilehitseja, parim Internet Explorer. Loojad rõhutavad, et mängida mängu online Vana BK on võimalik isegi nutitelefoni.

Liitu mängu Old BK algab valikul linn - Avalon Linn või pealinnas. Siis vana BK Online registreerimine palutakse sisestada soovitud märk nimi, aadress, e-posti konto parool, korrake parooli, määrata oma sugu, sünnikuupäev, nõustuma käesoleva lepingu tingimuste ja sisestage kood pilt. Liitu Vana BK lõpetanud ja oma seiklus algab.

Vana BK online mäng ei visata algaja mõista Hienoudet mäng ise. See pakub vestlused - üldine fiktsioon, ja arvukad mini-jututubades. Lisaks saab veel minna foorum, kus kogenud mängijaid aitab lahendada kõik probleemid lahendatud, tegelased kuni tase 4 foorum kirjutada keelatud.

Mäng maailmas põhineb igavese vastasseisu valguse ja pimeduse vahel, samuti juuresolekul neutraalne osapool, kes on hädas, et hoida tasakaalu sõdivate poolte vahel.

Sinu iseloom on mitmeid omadusi:

- Force

- Agility,

Intuitsioon

- Endurance

- Intelligence,

- Tarkus

- Resistance.

Sa esialgu antakse punkte, mida saab levitada omaduste vahel oma. Koos kasvava taseme antakse teile lisapunkte vastavalt omadused kasvab. Kui sa teed, kui sa mängid vana BK, mõistan, et sa tahaks levitada täitmise tagamise meetmed, tase 4, saate seda teha ilma traditsiooniliste ravitsejate ja 4 pärast iseloomu tasandil, saate seda teha kas kord nädalas või maksma Ravitseja edu.

Oma iseloomu saab arendada oskust mängu kaks: relvaga ja valduse magic. Meisterlikkuse relvad on jagatud 4 rühma oskuste: valdusse noad ja kasteet mõõgad maces valduses, klubid, Kirved valduses.

Oskust saab arendada, et väärtus "viis".

Mängus saate kapten kolme liiki magic: magic pimeduse hall maagia ja maagia valgust. Magic on mugav kasutada kaitse ilm, võidelda ja neutraalne ilm.

Just sinu tegelane on üks kalduvused, mis mäng 5: tee neutraalsuse, tee kerge, tõeline valgus, tee kaos ja tee pimeduses. Addiction sõltub liitumise võimalus ühes või teises klannis, samuti osaleda suurte lahingute.

Kui sa oled vana BK mängida, oma iseloomu saab võidelda Arena of the Gods, või tiir läbi hästi kavandatud asukohad - spetsiaalne mänguväljak, mis viivad teatud mängu funktsioone. See asetab näiteks: keskväljakul, Park Street, Castle Square, ja teised.

Mängus väga erinevaid rännakuid - geniaalne eritööks, mille käigus tulemuslikkuse te omandada kogemusi, suurendada oma tasandil ja saada tasu unikaalne asju, mis aitavad teil tulevikus lahinguid.

Game Old BK on twist, mis muudab ta erineb teistest - see on eriline-mängu raadio, mis töötab päris DJs, ja sul on võimalus, et teie lemmik laul või saata kellelegi tere.

Online mäng Fight Club Vana BC jätkab traditsiooni üks esimesi brauseri mängud võitleb, mis on kuulus oma üks vaim, camaraderie ja traditsioonid mastaabiga ürituste reaalses maailmas. Seega lisandub neile, kes armastavad mängida Vana BK online, leiad ennast sõprade ja partnerite mitte ainult internetis, vaid ka igapäevaelus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more