Järjehoidjad

Onema

Alternatiivsed nimed: Onema

Onema Online - tasuta multiplayer veebipõhine strateegia mäng kosmose teemadel. Sa leiad end tohutu fantaasia maailma, mis loob oma sõjalise ja majandusliku süsteemi. Sul on hosting oma planeedi ja vallutada uusi galaktika konkureerivad või koostöös teiste mängijatega. On võimalik, et leppida naaberriikide keisrid, aga saab rünnata neid, kes on lähedal. Sul on võimalik valida teguviis, ja sõltuvalt olukorrast teha teatud otsuseid. Hakkas mängima Onema, pead pidevalt valvel olema, sest vaenlased ei ole magama jäänud, ja igal hetkel võidakse teil rünnatud. Hoiduge sissetungi oma planeedi kosmoses piraadid, kes on tuntud ahnus ja julmus. Kui raske ei oleks, ei kaota usku endasse. Aja jooksul, mis on väike ala mahajäetud koht galaktika muutub tohutu impeeriumi, ja teile, kui tema omanik, võib olla uhke oma saavutuste üle!

Game Speechless tõttu madal süsteemi nõuded kõigile kättesaadav. Gameplay ei oleks pärsitud, arvuti peab vastama kets parameetrid:

- Operatsioonisüsteem Microsoft Windows XP / Vista / 7

- Protsessor Intel Pentium, AMD (2. 2 GHz)

- RAM 512 Mb

- Graafika kaart 128 Mb

- Helikaart ühildub DirectX 9.

Et saada tühi planeet, siis tuleb luua uus keiser. See eelneb Onema registreerimist. Sul on vaja täita järgmised väljad soovitud kuju: universum, login, parool ja e-mail. Pea meeles, et oled sisse loginud, sa nõustud, et kinnitada et kasutaja on nõus lepingu. Pärast vajutad nuppu, hinnaline "hakata mängima! "Sa leiad end kuristikku ruumi ja sa pead õppima ja vallutada.

Esiteks leidis ta end suure varanduse oma, siis ei ole segaduses, sest kõrval on võluv assistent. Saladuslik matkaja avatud saladusi, kuidas saada rikkaks, kui mõned üksikud vahendeid (mis annab talle sama) muutuda terve hunniku väärtuslik materjal. Pea meeles, et õige start - tulevase edu! Pärast koolitust missioonide algajatele, lõbus algab! Vali müügiautomaadid pool kolm ettepanek ja minna seda!

Planeedi sa leiad hea varude erinevaid vahendeid. See deuteerium ja energeetikakomisjoni Dark Matter. Peamised vahendid on sama metalli ja kristalli. Need materjalid on hädavajalik, et luua igasuguseid võimalusi, laevastiku ja isegi planeetide kaitse. Nende tootmiseks tuleks rajada kaevandus. Ka minu süvenevad. Seega, et suurendada arvu koristatud ressursse. Mõelge sellele, et kaevanduste ettevõtlusega seotud on vaja energiat. Sinu ülesanne - teha kindlaks, et ei kahandavate oma pakkumine. Muide, see päikeseenergia taim tuleb ehitada esimene.

Ka mängu ajal siis uurimistegevus luua võimas tehnoloogia ning vajaduse korral kaubelda kaupadega. Järsem tehnoloogia loote, seda rohkem suudab koloniseerima planeeti ja seega laiendada oma omandisse.

Kaevandustes kord hakkab ehitama objekti sõjalistel eesmärkidel, nagu robootika tehas, laevatehases Factory nanites. Aja jooksul on need hooned ilmub termotuumareaktori Technopolis erinevad varjupaigad ja ladustamine Terrarformer, rakett silo ja isegi kuni Lunar struktuure, nimelt Moon Base, Touch Rivistö ja Teleport. Juuresolekul kõik see näitab, et planeet areneb hästi ja sa seisad kindlalt jalul selles maailmas. Tuleb öelda, et pärast lõpetamist ehitus, siis on ebatõenäoline, et oleks võimalik lõõgastuda. Lõppude lõpuks, struktuur tuleb välja töötada, võib nende tase ja seega efektiivsust.

Ei usu, et sa mängida Onema alles siis muutub see kubises tema planeedil. Üldse mitte! Farm majandusele, kuid peaks sirutama oma jõud, et osaleda grand lahingud. Et seda teha, peab olema võimas laevastik (laevade rühma, mis on usaldatud ülesanne). Muide, seda pikem on gameplay, et teie võimalused on soliidne. Üldiselt te ehitada merevägi laevatehase menüü ja iga taseme infotehnoloogia lisab teise vaba pesa laevastikku.

Loomulikult olete huvitatud, mis võimaldab kasutada transport mäng Onema. Erilist tüüpi tehnoloogia on raketid (püüdurhävitajatel interplanetary rakett), mis ei ole hoolitseda oma responsibility.

Browser Game Onema teile palju nalja. Te kogemus põnev hetk ajal kuuma lahingud on uhke, kuidas arendada ja kasvada oma planeedi, sära silmas luues lahedam tehnoloogia ja lihtsalt nautida sotsialiseerumist huvitavaid inimesi. Soovime Teile edu kõigis oma püüdlustes!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more