Järjehoidjad

One Piece 2 Pirate King

Alternatiivsed nimed: Van pirukad 2

One Piece Online 2 Pirate King Pirate Adventures

Jaapani teleseriaali One Piece krundist on kindlasti teada palju

anime suunas liikuvat fänni. Selle piraatide saama kuulsus julge poisi Luffy kohta, kes otsustas piraadid välja kutsuda, on juba ammu Jaapanist kaugemale jäänud. Sellepärast, pärast eponüümset seeriat, ilmus brauseripõhine arvutimäng, mis võimaldab igal mängijal osaleda Luffy ja tema meeskonna reisil.

Pärast projekti esimest osa avaldasid arendajad seeria fännide rõõmuks järgmise versiooni One Piece Online 2. See valik võib tekitada palju vastuolusid esialgse krundi kõrvalekallete suhtes, kuid keegi ei saa seda uudsust nimetada ainulaadseks. Sel juhul ei kasutanud mängu loojad tuttavaid piraatide ajalugu, mis on kestnud 15 aastat. Valiti täiesti erinev lähenemisviis. Mängu jaoks valiti maagilise väljamõeldise sõnastus, mis võimaldas kogu kontseptsiooni radikaalselt muuta.

Piraatide maailmade erinevused

Kui seda võrgumängu loote, võtsid arendajad arvesse fännide soove, seega tegid häälega tegelemise samad osalejad nagu eelmises osas. Selles mängu versioonis on muidugi mõningane väljamõeldis ja isegi algse krundi hooletus. Kuid just sel alusel lubasid arendajad luua liite Luffy ja Admirali Borsallino või kaabakas Eneli vahel.

Nüüd saate mängida One Piece 2-d oluliste muudatustega, mis annab mängijale põnevama loo, muidugi, mängus on palju selliseid muudatusi. Mängijal on nüüd võimalus mängu ajal zombisid muuta ja teha Luffy, Zorro ja Sanji meeskond kogu piraatmaailma peamiseks vaenlaseks.

Online-mängude eelised:

  • Plot ei ole selle mängu peamine omadus. One Piece Online 2 pöördub nende mängijate poole, kes on huvitatud võimalusest võidelda paljude virtuaalsete roistidega,
  • Easy mängimine. Isegi selle anime suunas uustulnuk saab kiiresti aru saada, mis ekraanil toimub. Iga siinne tase on hiiglaslik kaart, kus on ruumid, koridorid jne. d. Mängija peab tabama vaenlase mängupunkte, vaenutama vaenulike armeede vahel,
  • Kõrge kvaliteediga graafika koos varjunditehnoloogiaga. Mängu arendajad ei valinud seda mitte midagi, sest selle abil tekitab see mulje seeria vaatamisest:
  • Võime kasutada vihjeid kogu mängu vältel. Isegi selle anime lugu enim pühendunud fänn võib mängu üksikasjades eksida. Seetõttu pakuti mängude jaoks spetsiaalset kauplust, kus saate osta osalejate profiile, videoid ja elulugusid.

iPlayer One Piece Online on eelkõige fännide mäng. On palju nüansse ja funktsioone, mis on tuttavad ainult neile, kes on Jaapani teleseriaali pühendunud fänn ja selle motiividel põhinev brauseri mängu esimene versioon.

Fact, et seeria ja originaalmängu tükk on natuke unustatud, pole selle mängu fännid üldse segaduses, nad hakkavad mängima One Piece Online 2 ja nad on hõivatud uue uskumatu seiklusmaailmaga. Kujundaja ei esine arendajate koostamisel, peamine on siin eriefektid, ergas graafika, krundi dünaamiline areng.

Van pirukate 2 mängimiseks on vajalik kohapeal registreerimine. Pärast seda saab kasutaja uuesti ja uuesti naasta oma lemmikmomentide juurde ja minna läbi kõige põnevamate tasandite, ehitada oma strateegia, teha lahinguid ja valida endale optimaalse anime iseloomu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more