Järjehoidjad

One Piece Online

Alternatiivsed nimed: Van hobune

One Piece Online mängu ebatavaliste piraatide kohta

Studiya JoyGames on brauseripõhise multiplayeri toote arendaja, mis põhineb tänapäeval populaarsematel aladel: piraadid, anime, fantaasia, seiklus. Millised lapsed ei hammusta sellist maitsvat sööta? One Piece Online mäng on juba meelitanud palju mängijaid ja jätkab populaarsust.

V, selle aluseks on manga ajaloos, kus sündmused pöörlevad ümber Straw Hat Pirates. Meeskonna juht - Luffy, kes unistab saada piraatide kuningaks. Selleks peab ta leidma iidsed aarded, mis kunagi kuulusid kõige kohutavamale röövel Golda Rogerile. Luffy on venitamiseks ebatavaline omadus, kuid see ei ole sünnipärane kingitus, vaid lapsepõlves omandatud kingitus, kui ta kogemata neelas kummi-kummi kuradi vilja.

Ei rahu, kuid Van Pease lugu!

Kõik juhtub fantaasiafantaasiamaailmas, kus elavad lisaks inimestele ebatavalised olendid: hiiglased, merineerid, mereloomad, unikaalsete võimedega molluskid. Kui mõned mehhanismid on üsna äratuntavad, siis te ei mõtle kohe teiste eesmärkidele.

Tut elusate tigu lükkab selle välja nagu tavalised näljad, kuid kui nad ühenduvad elektrivõrguga, saavad nad faksi, kaamera, telefoni ja muud sarnased seadmed. Ja kui sa vaatad Skype'i saart, siis näete teist looduse imet - loomi, kelle kestad on võimelised mäletama ja salvestama erinevaid helisid, pilti, tuule, põrgatama. Sellise talendi puhul kasutatakse neid loomi täiendusena mehhanismidele, kui neid tuleb lisada.

Olles ilmunud sarnases fantastilises paigas, oleks soovitav alustada tõenäolisemalt reisil, alustades One Piece Online'i mängimist. Ja kuna toode on brauseripõhine, kohtute teiste piraatide mängijatega.

Piiruse vaim, ärge pettuge!

Kui te olete siin, mõjutab teid mere romantika epideemia ja One Piece Online registreerimine on vajalik, et saada lõbusaks ja lõbusaks mänguasjaks. Teid ootavad kõik suuna klassikalised võimalused:

  • Turnipõhised lahingud
  • Klassisüsteem
  • Union with players
  • Asukohauuring
  • Adventure
  • Huvitavad külastused

On vaja luua ja pumbata kangelane, osaleda mänguruumi ühiskondlikus elus, avada järk-järgult uusi võimalusi ja meelitada oma grupile uusi märke. Võid meeskonda täiendada pärast 15. taset ja see sarnaneb väikese enda gildiga.

Pöörake tähelepanu lahingutaktikale. Et vaenlased muutuvad üha ebakindlamaks ja tugevamaks, tuleb ka teie võimeid pumbata. Üheskoos saavutate suurte kõrguste erinevates külalistes ja suudate vastu panna mis tahes vastastele.

Tähemärkide puhul on neist vaid kolm, kuid millised!

  • Mechnik - kõik on lihtne. Ta heidab oma mõõga ja seetõttu on tema saatus lähedane võitlus.
  • Sniper - võtab vaenlase leegitoru vaatepunktist teie piirile lähenemise poole. Ohtlik ja jahe.
  • Söödi kuradi vilju. Mida öelda ... See kangelane on väga paindlik. Tema võimed tulevad lahinguväljal kätte.

Kui te vaatate iPlayer One Piece Online'i tervikuna, saate väga värvika pildi. Vaata ennast: erksad värvid; naljakasid märke; mõnikord kerge ja mõnikord vahuveini huumor; eriefektide paraad; palju võimalusi eneseteostuseks. Samuti võtame arvesse anime stiili ja mangast võetud piraatide ideed.

On aeg minna seiklustesse, vallutades põhjatuid ookeane, uurides saari, võitledes võistlevate piraatidega ja veider koletistega. Kõik ühe eesmärgi nimel - leida väärtuslik aare ja kuulutada end piraatide kuningaks.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more