Järjehoidjad

One World

Alternatiivsed nimed: Üks maailm, üks maailma

Oneworld Internetis - on tasuta veebipõhine mäng koos uimastamist graafika ja animatsiooni. Sa leiad end salapärane ja mõistatuslik maailma, kus asub palju huvitavat ...

OneWorld Online mäng saadaval iga brauseriga ja ei nõua installi mäng klient!

Et alustada mängu, pead Liitu OneWorld: registreerudes saidile (http://oneworld. QIP. ru /) pead Teenuse aktiveerimiseks QIP sel klõpsa pealehel "Register" nuppu ja järgmisel leheküljel, sisestage nimi ja login. Lisaks on uues aknas sisestage parool asendusliikme e-mail, teie sugu, sünniaeg, sisestage kood näidanud ja nõustud mängu. Pärast kõike seda, klõpsake "Finish". Lisaks, kui sisestate mäng, sa pead valima pool (heledamaks või tumedamaks), sugu iseloomu, nime ja avatari. Pärast seda, kui uue lehekülje sisestage Logi sisse (e-mail), määratud parool kood ja nõustumiseks reeglid. Vajuta "Registreeru" ja seda mängu Registreeri OneWorld üle sa mängu!

OneWorld online mängu, nagu juba mainitud, on valguse ja pimeduse poolele. Et Rõõmud liitus Päkapikud ja haldjad Inimesed ja Dark - skeletid, Dark mustkunstnikud, litši ja nagu ...

Play OneWorld, siis tuleb viis ühikut (märgid), millest kujuneb meeskonda. Igal üksusel on oma võimeid, et tuleks uurida, mida kasutada neid mängu. Juhul lüüasaamist lahingus oma üksused ei sure, nad sünnivad uuesti. Läbi selle, siis ei kaota kunagi oma armee. Mängu ajal oma märki saavad kogemusi ja omandada uusi oskusi, et nad on tugevamad.

OneWorld online mäng on mitu tasandit põhioskused, mis võib tulla oma üksused

Level F - see on madalaim tase, mis sisaldab: käsitöö, maagia, seadmed, teadus-, juhtimis-ja kontrollisüsteem;

Level E - sel tasandil on õppinud relva oskusi: puitosad, pistodad, kirved, maces - sõdalane ja mage - vali element kasutada tulevikus;

Level D - see on üksikasjalikum tase. Näiteks teatud liiki magic oma karakterit palutakse teha valik seas elemente või üksiku osa magic ...

Muu kontsentratsiooni (C, B,), on analoogne eespool. Ainus erinevus nende vahel on see, et nad Tugevaima kahju ja loitse oma iseloomu või üksustes.

Teie kangelane ei võitle ja võidelda võimalusi. Kui soovite lisada Battle - Attack Füüsikalised ja maagia, füüsilise kaitse ja maagia, Health Initiative, tervis ja Mana Regeneration võidelda. Ja ei võitle - Tervis ja Mana regenereerimine, lift needus ja kogemusi omandada.

Mängi mängu online saab Oneworld peksmise koletised ressursse, mis on vajalikud tootmiseks, hoonete ja pumpamine oskused (palju ressursse, nii et ma ei maini).

Mäng on pood, kus saab osta ja müüa asju.

Sul on ka võimalus ehitada sellised hooned nagu Warehouse, Building töötlemise kõrts Altar, sepp, kalligraafia, ehted ja minu. Iga hoone oma ülesannet, et mängida mängu online OneWorld ei saa igav.

See mäng on palju eri kohtades, külalistele ja Dungeons ja teie esimene ülesanne on püsida koopas elavad hirmus koletised ja paha. Kellel ei ole kogemusi, siis tuleb aidata juhend, kes aitavad teil selle ülesande täitmisel. Pärast ülesande siis antakse preemiaks kogemus ja midagi kuld teemad.

In OneWorld mängida sellises võitluspiirkonnast

PVE (mängija versus välismaailmaga) - kaardid, Dungeons, juhul, see on kõik kättesaadav oma iseloomu. Sul on silmitsi paljude erinevate gruppide koletised, otsida aare, kogudes kummutid hea, et teha erinevaid ehitus ja ruumi vallutamist

PVP (mängija versus mängija) - kogu kaart erineva risk. Seal on süsteem PVP punkti, piiramisele ja klanni võitlus, vallutus ja riisuda oma vastase linnades, samuti jäiga surmaga.

Mängus on Kraft. Selle funktsiooni abil saate luua alus, rent sepad, alkeemikute ja teiste meistrite kalligraafia, saate parandada oma kauplustes parema jõudluse ja rohkem ...

Selles mängus, kus iga mängija saab olla oma maatükk, mis saab tulevikus parandada ja ärritunud.

One World on kaks raha - mündid ja kristallid.

Mündid on: kuld, hõbe ja pronks, nad võivad teenida mängus ja kristallid saab osta Bank, kuna see on kõige väärtuslikum valuuta mängu.

Selles mängus on palju huvitavaid asju: riitusi, aardeid, kingitused jne jne Mida kõik näevad seda ja seda proovida, minna töödelda OneWorld profiili!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more