Järjehoidjad

Ostriv

Alternatiivsed nimed:

Ostriv on üks parimaid praegu väljatöötatavaid majandusstrateegiaid. Selle žanri mängude graafika on suurepärane. Pilt tundub üsna realistlik. Muusika on väga hästi valitud. Loob märkamatult tolleaegse Ukraina küla atmosfääri. Maailma kõlab kvalitatiivselt, lindude sirin ja lemmikloomade hääled kõlavad väga usutavalt.

Enne mängu alustamist valige koht, kus rajada väike ajutine laager ressursside ja vee lähedal. Pärast seda kasvab sellele kohale esimene asula, mida peate mängu alguses juhtima.

Ostriv saab olema huvitav mängida, mängus ootab teid palju põnevaid tegevusi:

  • Ehitage ja täiustage elamuid
  • Tagada, et elanikkond oleks elutingimustega rahul
  • Püstised tootmishooned
  • Luua tingimused, et järelkasv põlvkond saaks hea hariduse
  • kaubandusega tegelema
  • Miinivarud
  • Tehke varusid õigeaegselt talvehooajaks

Tehke palju muid kodutöid 17. sajandi mõnusas õhkkonnas.

Mäng töötab aeglaselt ja ma ei taha seda üldse kiirendada. Iga selles rahulikus kohas veedetud minutit saab nautida.

Soovi korral saate jälgida iga kõige tavalisema pere elu ja elu. Vaadake, kuidas nende saatus kujuneb. Kui lapsed ja lapselapsed kasvavad.

Mõne aja pärast kontrollite ühe väikese küla asemel tervet väikest ala, kus on palju asulaid, mida aitate kudeda.

Ehitage laevu, et hõlbustada kaupade transportimist lähedal asuvate jõgede kaudu. Lisaks aitavad veehoidlad kalapüügi kaudu asulaid toiduga varustada.

Põllukultuure saab kasvatada põldudel ja kasutada lemmikloomatoiduna. Või hankige jahu veskites teravilja jahvatades ja küpsetage näiteks leiba.

Hooaegade vaheldumine on mängus rakendatud.

Talveperioodiks tuleb eelnevalt valmistuda. Valmistada ette elanikkonna ja kariloomade jaoks vajalik kogus varusid. See võimaldab teil vastu pidada kevadeni ja saada järgmise saagi uuel aastal. Majade kütmiseks on vaja valmistada küttepuid. Ja talveriiete õmblemiseks vajate nahku ja karusnahku. Kui ettevalmistusi ei tehta, on tagajärjed väga kohutavad. Külm ja näljane talv võib teie vastutusel olevale elanikkonnale olulist kahju tekitada. Talveks laevandus peatub, kuna jõed on jääs. Kalapüük sellistes tingimustes on samuti võimatu.

Mängu teed tallavad külaelanikud ise. Marsruutidel, mida inimesed kõige sagedamini liiguvad, ilmuvad teed ja seejärel teed.

Pinke, kaevu ja muid rajatisi kasutab elanikkond aktiivselt veevarude täiendamiseks või lihtsalt minutiks puhkamiseks. Kõike kasutatakse sihtotstarbeliselt ja see näeb väga realistlik välja.

Vabadel päevadel käivad külainimesed kirikus või kui pole pidupäev, siis maja ümber oma majade lähedal. Külvi ajaks või sügisel koristamisel lähevad kõik põllule ja teevad koostööd.

Mäng on väga põnev ja atraktiivne ebatavaliselt rahuliku atmosfääriga.

Praegu on saadaval ainult alfaversioon, kuid kriitilisi vigu pole. Saate kohe mängida.

Regulaarsed värskendused ja täiustused.

Ostrivi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hind ei ole kõrge ja tehes kohe ostu, toetad selle projekti arendamisega seotud väikest meeskonda nende jaoks väga raskel ajal!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more