Järjehoidjad

Reflection universumi

Alternatiivsed nimed: Reflection universumi

Reflection universum Online - on shareware multiplayer mäng žanr ulme unikaalse majandussüsteemi. Online mäng Reflection universe toob mängija arvuti konkreetse süsteemi nõuetele.

Osale mängus universumi Reflection lihtne ja ei võta palju aega. Registreeri Reflection universum palub teil sisestada oma kasutajanimi - nimi, mille te mängu siseneda, parooli hüüdnimi - nimi, mille te teate mängu, e-postkast. Reflection registreerida ka internetis universum palub teil kirjutada tüüpi videokaart. Lõpus pead nõustute kasutaja leping ja aktsepteerida mängureeglid. Seejärel käivitage mäng, peate alla laadida klient - spetsiaalne programm, mis on teie arvutisse installitud ja optimeerib internet liiklus, samal ajal vähendab tõenäosust vigu ekraanil graafiliste objektide.

Reflection universum online mäng võimaldab kasutajatel, kui nad mängivad peegeldus universumi raha ajal lahingutes või müües esemeid, toodetud ja seejärel nende elluviimiseks raha. Sest toiduainete, relvad ja muud esemed, et nende hilisemast edasimüügist, pead pilk mängu veebilehel ressursse.

Alguses mäng antakse teile püss laskemoonaga ja minimaalne komplekt. See on suurepärane võimalus testida oma tugevust shooting, ja samal ajal nautida 3D shooter elementidega (mängud "shooter"), mis sisaldab mängu Reflection Internetis universumis. Selle relva saab jahtida metsloomi planeedil.

Oma iseloomu mängus on suur potentsiaal kaubanduse

- Pood, kust saab osta kõike, mida vajate - alates relvi toidu

- Ostmine, kus saab midagi müüa kiiresti kiiresti saada ressursse

- Oksjon, siis jätke oma unikaalse toote.

Oma iseloomu saab valida oma tee areng ja raha mis tahes valdkondades

- Kasutamist,

- Kogunemine,

- Relva

- Põllumajanduse,

- Teenuse Self-Defense Forces

- Poliitiline tegevus,

- Loo oma täieõiguslik hasartmängude äri

- Loomine ja arendamine oma klanni.

Kuigi majandusmudel mängu nii lähedal tegelikult küll, kui sa mängid mängu online universum Reflection, siis sukeldu maailma Earth seitsmendal aastatuhandel. Mäng täiesti kirjutatud nüansse selles maailmas, oma väärtuste, ühiskondlike suhete süsteemi ja kultuurilise eripära elu.

Mängimiseks peegeldus universumi, peame olema võimelised kasutama lahingus looduslike kate - sa ei saa Dodge sõidavad täppe. Sest lasku eesmärk ei pea klikkima hiirega, sest süsteem töötab silmist. Lisaks mängu arendajad on võtnud huvitava lahingu süsteemi parameeter - kui te kogemata tulistada, võite kahjustada oma liitlasi. Mängus on lai valik relvi, oskused, mis oma iseloomu kasvab koos tasandil.

Kui mängid mängu online peegeldus universumi, saate valida ühe kaheksast võitluskunstide elukutsed, mis on kõik-äri küsimusi ja teha oma raha lahinguväljal.

Teine eelis on mäng, mis oma iseloomu, võib soovi korral muuta oma elukutse, kaotamata oskusi ja kogemusi.

See mäng plunges sa reaalses maailmas praktiliselt tuleviku pärast Suurt Katastroof, ja seal on sul võimalik teenida raha, et elada Maal praegu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more