Järjehoidjad

Välimised metsikud

Alternatiivsed nimed: Muud metsikud

Mäng Outer Wilds – mida vähem tead, seda rohkem üllatust!

Outer Wilds on nn mängutööstuse haydn jam. See ilmus 2019. aasta esimesel poolel pärast mitmeid avaldamiskuupäeva viivitusi. Seetõttu jäi see globaalselt märkamatuks. Kuid järk-järgult kogus Outer Wilds tänu suusõnalisele teabele tohutu hulga fänne. Mida nad mängu kohta ütlesid? Mine osta ja enne ei tea midagi. Need, keda see prihyv huvitas - läksid ja ostsid. Nii hakkas mäng järk-järgult populaarsust koguma. Ja täna on mäng tuntud peaaegu igas riigis ja see on saadaval paljudel populaarsetel platvormidel. Seega saate Outer Wildsi osta mis tahes teile sobival viisil. Mida vähem küsimusi esitate, seda rohkem on mängus avastusi ja "Vau hetki". Kellele ei piisa, saab tutvuda mängu põhiloo ja mehaanikaga.

Funktsioonid ja süžee

Mis mäng üldiselt on? Esmapilgul on see lihtne kosmosearkaadmäng. Tõepoolest, see on üsna suur arkaadruum, millel on palju võimalusi. Selles ruumis on väike süsteem, mida peategelane peaks surfama ja uurima. Tema käsutuses on lihtne laev ja tema uudishimu. Ärge unustage, peamine on mitte murda. Aga see on nii-öelda alus. Mida kohtate pidevalt ja lõpuks omandate täiuslikkuse.

Süžee järgi on tegemist kosmoseodüsseiaga ja seda seletatakse väga lihtsalt. Seal asub planeet Komelek, kus asub peategelase küla. Me ilmume päeval, mil peategelane peab minema kosmosesse, et ümbrust uurida. Ei mingit draamat, kõik on lihtne ja selge. Tavaline kosmoseprogramm ümbritseva piirkonna uurimiseks ja teie olete selle peamine astronaut. Seetõttu hüppame laeva ja lendame minema.

Siit algab teie seiklus. Teil on täielik tegevusvabadus. Lenda, kuhu tahad, tee, mida tahad. Ja pidage meeles, et igal planeedil on oma saladused ja avastused. Näiteks:

  • Liivakellaplaneet – kus liiv ühelt planeedilt voolab teisele
  • Hiiglase sügavik – vesine planeet tuhandete keeristega
  • Tühine sfäär – selle keskel on planeeti aeglaselt õgiv must auk
  • või minge otse Blackthornile – taevakehale, mida kõik kardavad

Kuid hoolimata sellest, mida kangelane ka ei teeks, 22 minuti jooksul alates lahkumise hetkest lõpeb kõik ja päike hävitab meie kodumaise süsteemi... Pärast seda leiab kangelane end taas elusalt ja vigastamata oma külas ning ta saadetakse taas kosmost uurima. "Ei mõista! "Sa ütled ja sul on õigus. Jah, teie kangelane sattus ajaahelasse, millest peate välja tulema. See on mängu peamine eesmärk.

Süžee ise, kui järgite ainult seda ja kasutate juhendeid, võtab teil ainult viisteist minutit. Kui oled tundmatu armastaja ja tahad mängust maksimumi võtta, siis garanteerivad arendajad umbes 20 tundi pidevat mänguseadet. Ja just selle pärast kõik Outer Wildsi armastavad!

Outer Wildsi tasuta allalaadimine ei tööta. See on väikese tasu eest allalaadimiseks saadaval igal mänguplatvormil. Ja sel juhul on mäng raha väärt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more