Järjehoidjad

Overkings

Alternatiivsed nimed: OverKings

Online mäng Overkings - ilus noor veebipõhine multiplayer RPG. Kui oled väsinud mänguasjad "kokkupakitud" eeskirjad ja konventsioonide teretulnud fantastiline keskaegne maailm Overkings Online - maailmas, kus oma kangelane antakse täielik tegevusvabadus ja tema eest, et "midagi on."

Start loomulikult luua isiklik konto. Pange tähele, et online registreerimine Overkings kohe märku, et valida sümbol. Kokku kaheksa klassi - Amazonaka, nõid, võlur, barbaarne, Dryad, Lumoojatar, Guardian ja Assassin. Ka sa kohe nimi anda oma iseloomu. Lisaks sisestage oma login (e-posti aadress) ja parool ning aktsepteerima ja kasutaja kokkuleppe. Sel registreerimine Overkings lõpetatud.

Veenduge, et registreerimine oli edukas Overkings mängu ja minna kroon Kõigevägevama! Meie iseloom on peaaegu loodud ja nüüd saab valida teda elukutse täita oma kirjeldused. Heroes üsna meelevaldselt jagada positiivseid ja negatiivseid märke, sest nagu me varem öelnud, et igaüks saaks mängida Overkings nende sätteid. Selle "demokraatia" tähendab, et te ei küsi luba, et rünnata vaenlase, ja veelgi enam teda röövida. Nivelleerimine iseloom sõltub teie soovidest - tahavad võidelda, minna kohtadesse, kus lahingud, tahan olla rikas, kes tegelevad kaubanduse ja majanduse ja tahan seiklus, liituda klannid ja reisijate matkale mööda avastamata radu veel see salapärane maailm.

Overkings online mäng, kus mängijad võistlevad keskkond (erinevaid koletisi ja ülemused) ja vastase mängijad (looduslik lahing). Ka külalistele nende mängu puhul, saab ka osaleda püüdmine lukud ja saada võitluse kogemusi võitlema vahendite ja allikate omakasupüüdmatult kulul kaotajad. Kui sa tahad minna rahumeelselt - ehitada lossid, kes tegeleb kaevandamisega vahendeid, arendada oma oskusi sõdalane taktika ja nautida ilu enda ümber. Kui sa saad piisavalt rikkaks, sa ei saa endale lubada ühtegi esemeid ja vestid, mis on siin külluses ning mis aitab oluliselt mängid Overkings toimumas vähem kahju.

Overkings online mäng koosneb viiest (asukohad):

- Bervil, rahulik küla ümbritsevad metsad jõe orgu Gvirdol

- Conchobar, Pearl City tema kuningriigi

- Anomikon, linna varemed, kus on kaos, haiguste ja hullumeelsus

- Veron, kui Tere kuningriik, ja nüüd - koht jahi libahuntide

- Norliht - kingdom lady snow - Queen Hel.

Iga piirkond on ajalugu au ja mõõnad iga elusolend erinev libahuntide, zombisid, inimesed hiiglased. Kõik need legendid ja uskumatult sõltuvust mängu Overkings võrgus iga uus quest muutub põnevamaks.

Muuhulgas leiad suure loodusmaastike kvaliteediga graafika jõudlust, samuti suhtlemine inimesed close to you samu huve. Pärast mängimist mängu online Overkings ei pruugi olla sama, on alati võimalus liituda klanni ja tema toetajad marssida nendega peamine eesmärk - võra võimas.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more