Järjehoidjad

Evil Overlord Fellowship of Evil

Alternatiivsed nimed: Evil Overlord Fellowship of Evil

Game Overlord'i kurjuse stipendium: kurja tulu.

20. 10. 2015. aasta jätkas mängu Overlord Fellowship of Evil mängu rollimängu žanris, muutudes eelmiste osade laienduseks. Arendaja Codemasters ütles, et selline katse mängutehnoloogia klassikalise päritolu taastamiseks.

Gamers näeb olukorda ülevalt ja ei ole avatud laiema tegevusvaldkonna läbivaatamiseks. Ühise kampaania läbimiseks saate ühe kampaania panna või teha koostööd nelja sõpraga. Töötage välja kõige populaarsemate platvormide põhiline mänguasi:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, kes juhtis Overlord Fellowship of Evil'i alla ja proovis seda, väljendas erinevaid arvamusi ja mitte kõik olid rahul. Võttes arvesse nõude tähelepanu, lubavad autorid hiljem uuendatud versiooni, mis parandatakse valel ajal.

Teie roll on ühemõtteline tõeline kurja!

Kui te olete harjunud valima rüütlite ja nende vastaste hõõguvuses, samuti rüütlevad, kuid mitte nii kiirgavad, otsustasid selle lõbusõidu arendajad teie jaoks kõike, jättes alles ainult kurjuse jõudude kontrollimiseks. Ja see ei sega, see on pilguheit kõhnade silmadega kõhnadest. See ilu ja sa pead juhtima, kui laadite alla Overlord Fellowship of Evil.

Eelmises osas on gremlins (need minions) kaotanud oma peamehed Dark Lordi ja elustavad seda puuduvad oskused. Nad on pikka aega kannatanud kiusamise all, vaadates talupoegade õnnelikke nägusid, rohelisi niite ja lõhnavaid lilli liblikas. Pikka aega, kui jumalateotust ei saa tume hinge taluda, ja hõimu gremlins kolisid koopasse, leidis ta raamatu iidsetest ilmadest, mida nimetati neljaks pimeduse teenijaks.

Rone deemonid on ebameeldiv töö, mis hävitab inimese on loonud, et muuta kaos maailm, inimeste hinge sisse hingata. Alles pärast kõiki ettevalmistusi võite uuesti proovida pimedat Isandat, kuid nüüd palun oodake nelja koletist:

 • Vsesilnaya necromancer kord valesti pidas rituaali ja see puhuti tükkideks, kuid nüüd on see taas äri;
 • Ustrashayuschy võimas sõdalane oma aja jooksul ei ole suutnud kivirollid rünnata ja surnud, kuid on nüüd tagasi;
 • Zlobny kääbus tapeti paha vennaskonna liikme poolt,
 • Temny elf oli tabanud kääbust oma kõige ebasobivama vaenlase poolt.

kasutati igale tegelasele oma rolli Overlord Fellowship of Evil'i uues ajaloos arvutis. Nad ründavad eesmise rünnakuga, tegutsevad kaugelt, kasutavad maagiat ja nõrgendavad vaenlasi. Et nad muutusid tugevamaks, peame arendama oma oskusi, saates selleks piisava lahingu. Varsti on võimalik täiendada oma andeid täiendavate oskustega, et varustada erinevaid relvi ja varustust.

Võrreldes eelmiste Overlord FOE osadega, näeme erinevusi sõjalise tegevuse põhimõtetes. Varasem rõhk massilisele zavarushku nüüd kangelased said oma gremlins mignoni isikliku omadustega, mis võivad ka pumbata.

leinast ja mustast huumorist, kes nii mängijaid nii muljet avaldasid kui ka relvaga relvastatud, võid külastada, et osaleda röövimises, inimeste kodu hävitamises, kariloomade hävitamises ja inimeste orjastamises. Laske keegi ja usub, et projekti Overlord on natuke maamees, pahanduste dünaamikas ja ta ei keeldunud.

Minimaalsed süsteeminõuded

 • OS: 64 bit / Windows 7 (ja uuem)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i3 seeria / AMD FX seeria (parem)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (parem)
 • Mesto kettaruum: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more