Järjehoidjad

Overwatch

Alternatiivsed nimed: Üle vaadata

Game Overwatch: võitlus tuleviku eest.

Novembris 2014 BlizzConi festivali Blizzard Entertainment poolt tutvustas arendaja ja kirjastaja Overwatch, mis oli juhtiva shooter žanri raames.

С 2015. aasta alguses kuni detsembrini viidi läbi suletud beeta-testid, et tuvastada vigu ja saada mängijate tagasiside mängumehaanikast ja tasakaalustamisest. Sel aastal ei ole enam beeta-teste, kuid mitte hiljem kui 21, kuni mäng on vabastatud. 06 216 nad jätkavad.

Me teame, et allalaadimise allalaadimine on võimalik platvormidel:

 • Xbox One
 • PC
 • PS4

Kangelaste rada.

Tundub, et arendajad on otsustanud, et kõndimine, kõndimine! Kangelaste valik on juba kasvanud 21. sümboliks ja kindlasti pole see piir. Ja kõik näevad välja nii erinevad, et te ei segadusse, ja kõigil on unikaalsed talendid, et neid tõhusamalt kasutada tulevastes lahingutes.

mängijat pääseb maailma, kus sõda puhkes ja sündmused on täies hoos. Overwatch on eri riikide kangelaste spetsiaalne üksus, mis on loodud spetsiaalselt ebaõigluse lüüasaamiseks, rõhutud inimeste abistamiseks ja planeedi rahu taastamiseks.

Organisatsioon täitis oma ülesannet täiuslikult ja korraldus valitses maa peal. Kümme aastat kulutati teadusuuringutele, teaduslikele leiutistele, ainulaadsetele avastustele. Kui üksust enam ei olnud vaja, siis see jäeti rahuldamata, kuid midagi läks valesti uuesti ja sai selgeks, et maailm ei olnud kangelastega valmis osalema.

Overwatch on jällegi nõudlik ja on avatud vabad kohad mängijatele, kes on valmis oma rolli valima. Sa võid saada robotimoniks Shambhalalt, relvastatud haamriga ja soomustatud sõdalane, ajareisija, sihikindel turvaülem Egiptuse Giza baasist, graatsiline Hindu arhitekt ja valida erinevate teiste rollide hulgast. Põhiteave iga märgi kohta on kättesaadav: vanus, nimi, amet, tegevusbaas ja kuulumine ühingusse, kuid kogu potentsiaal ja tegevuse stiil ilmnevad ainult mängu ajal.

Kangelaste tõhus kasutamine toob kindlasti võidu. Neid saab kasutada neljas suunas:

 • Kaitse - kaitseb okupeeritud alasid liitlaste poolt, ei võimalda vaenlasel tungida esiküljele;
 • Storm - te ei saa ilma selle kangelata teha vaenlase poolt kaitstud punkte
 • Toetus - haavade paranemine, liitlaste tugevuse korrutamine mitu korda,
 • Tank - esmalt läheb rünnak, tuues vaenlasi ja segadust vaenlaste ridadesse. See on vastupidav ja peaaegu võitmatu, kaitstud tugeva armoriga.

Be kangelased seavad mitmesuguseid eesmärke ja ülesandeid, mille rakendamine on edukas, kui uurite sõdalaste andeid ja valite need, kes paremini tegelevad transpordiga Kings Row seadmetega EMR-ga, Anubise templi kaitsega ja teiste missioonide täitmisega.

Saate mängida režiimides "saatelehed" või "püüdmise punktid". Igaüks esitas oma kaardid ja huvitavad ülesanded. Muide, koos tähemärkide ja muude lisandustega, saavad uued kaardid tasuta neile mängijatele, kes hoolitsevad Overwatch'i ostmise ja allalaadimise eest.

Kui viibite PC-s hooldusülekandes, edastab esimene meeskond kauba, teine ​​püüab missiooni katkestada. "Pildistamispunktides", et võtta kontrolli kaardi konkreetse territooriumi üle.

Süsteemi nõuded

Minimaalne:

 • OP: 768 MB videomälu ja 4 GB süsteemimälu 1010
 • ОС: 64bit / Win Vista / 7 / 10/8
 • videokaart: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850 või Intel HD Graphics 4400
 • Protsessor: Intel Core i3 või AMD Phenom X3 865
 • kettaruum: 5 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more