Järjehoidjad

Valuvaigisti

Alternatiivsed nimed: Valuvaigisti

Game Painkiller - see on uskumatu mäng platvorm PC. See mäng loodi ja vabastati oktoobris 2007 rentimine aastal. Mäng kohe võttis esimest positsiooni kõik hinnangust, mis võib eksisteerida ainult. Mäng leiutati ja arendatud - Mindware Studios. Huvitav, uus ja põnev - see on ideaalne kõigile neile mängijatele, kes tõesti hindan ktotorye tukk žanr. Me ei saa öelda, kõik saladused Painkiller, oleks rumal. Lõppude lõpuks, igaüks peab tundma täisvõimsusel seda mängu ise.

Selles mängus pidevalt verevalamist, siis väga palju tapab. Ja tänu sellele, et teil on palju minna lõõskav kuulipildujad, püstolid ja vintpüssid - relvad mängus Painkiller läbi kõrgeimal tasemel. See mäng näitab kõik, et mängida see suurepärane ja põnev žanr. Ma pean ütlema, et Painkiller tase on üsna erinev. Arendajad on loodud kõik see, et ei jäta mängija mängu. Kõigi fännid žanr hagi uuesti, on oluline teha mängu ja dünaamiline, värvikas ja samal ajal rikas.

Räägi natuke storyline mängu ja lisada mõned huvitavad faktid: peategelane, kes sa tegelikult oled, tagasi lükata. Aseta raske näägutamine ja hirmu kõik inimesed puhastaja võttis Belial - hübriid ingel ja deemon, hea ja kurja üks inimene. Tänu ebatavaline sugulust ja salapärane välimus, see peategelane on saanud enneolematu eeliseid, sest see mees on mõned üleloomulike võimetega kui väga vihane "suuremad asutused." Kombeks lapse peainglid of Heaven and Hell, kellele ta on, on kasutusele võetud midagi vanglas ohtlik vangid. See uskumatult ranged vanglas oli tugevdatud kaitse. Valvab kolme otsaga koer Cerberus. Valiar kiiresti muutus tugevamaks, ta suutis õppida ja väga tegeleda oma oskusi. Ta hakkas rong ise.

Valiar "arenenud" võimed, mis andis talle volitused taevas. Varsti ta suutis end kontrollida, ja ta murdis tasuta ori ühe eesmärgi. See oli võimatu veenda, ja ainus asi, mida ta tahtis - kättemaksuks oma rõhujad. Need, kes saatis ta eksiili ja need, kes on teinud seda nii, et Valiar lakanud olemast ühine elanik karm maailm mäng.

Usu, et Payne Killer mäng - see on väga hea valik, kui tahad lihtsalt nautida ilusat graafikat, suur gameplay, ainulaadne storyline, ilus dramatiseering stseene ja lahingud! See mäng on väärt kiitust ja parim, mida saab lahendada ainult mäng!

Nüüd, kui te nautida kõike, mis juhtus selles mängus. Sa pead enne paigaldamist mänge, vaadata video Painkiller. See võib olla video, ülevaateid, promo videos - midagi! Siis saab külastada mängu ametlikul kodulehel (http://www. painkillergame. com / agegate. php), pärast kõike seda, mida vaja alla laadida mängu Painkiller. Seda faili olemasolu kontrollimiseks pahavara ja pahavara komponente. Järgmisena paigalda varem alla laadinud ja kontrollida faili teil arvutis. Nüüd saate nautida mängu! Kokkuvõttes, mida sa pead tegema, et mängida seda mängu: vaata videot, mine mängu kodukale, alla laadida Painkiller kontrollige viiruste ja installida mängu! Kõik!

Soovime teile õnne! Sa armastad seda mängu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more