Järjehoidjad

Paladinid

Alternatiivsed nimed:

Paladins on võrgutulistaja, milles saad lisaks relvadele kasutada ka peategelaste maagilisi võimeid. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on väga värvikas, detailne ja lahingute ajal eredate eriefektidega. Muusika on meeldiv, tegelastele annavad hääle professionaalsed näitlejad.

Enne alustamist valige tegelane, kes teile kõige rohkem meeldib. Võimalusi on palju, kuid te ei tohiks sellele liiga palju aega kulutada, kuna teil võib olla mitu kangelast, see on neist esimene.

Seejärel saate pärast selle läbimist lühikese õpetuse ja olete valmis Paladinsi mängima hakkama.

Mängu ajal saate osaliseks huvitavates seiklustes:

  • Võitlege lahinguid ja alistage vastaseid
  • Täiustage oma kangelaste oskusi, et muuta neist tugevamad sõdalased
  • Jäta pähe objektide asukoht erinevates kohtades ja kasuta neid teadmisi lahingus
  • Avage oma kollektsiooni uusi kangelasi
  • Täiendage oma võitlejate relvi ja soomust
  • Saage võrgulahingutes miljonite mängijate seas parimaks sõdalaseks

Need on mõned peamised ülesanded, mida teete Paladinsi mängides.

Kui otsustate, millist kangelast mängida, valige selle põhjal, kes teile visuaalselt meeldib. Nad kõik on kohutavad sõdalased. Mängus on klasse, kuid need on määratud oskuste valikuga. Mida kauem te tegelasega mängite, seda paremini sobib see teie individuaalse stiiliga, sest taseme tõustes saate valida, milliseid oskusi õppida ja arendada.

Superkangelasi on Paladins PC-s palju ja värskenduste ilmudes ilmuvad uued, veelgi huvitavamad.

Relvade valik on tohutu, aja jooksul on võimalik koguda muljetavaldav arsenal. Lahingu ajal saate varustada vaid mõnda tüüpi relvi, otsustate ise, mida eelistada. Kaasa võtta kiirlaskesuurtükk, lähivõitlusrelv või kasutada võluloitsu, see oleneb sinu eelistustest ja lahingute ajal kasutatavast taktikast.

Paladins areneb aktiivselt, värskendusi antakse välja regulaarselt ja need toovad mängu uusi kangelasi, relvi, varustust ja asukohti. Ärge unustage regulaarselt uusi versioone kontrollida.

Mängurežiime on mitu, nii et kui igav hakkab, saad alati midagi muud valida.

Meeskonnarežiimis on parem valida liitlasteks tugevad võitlejad, nii et te kindlasti ei kaota.

Paladinsis võitlemiseks vajab teie arvuti kiiret Interneti-ühendust. Lisaks peate esmalt alla laadima ja installima Paladins.

Saate

Paladins tasuta alla laadida arendajate veebisaidilt, külastades Steami portaali või kasutades sellel lehel olevat linki. Mäng ise on täiesti tasuta, kuid lisandmoodulite eest tuleb maksta. Müügi ajal on kogu sisu allahinnatud. Sellistel päevadel saate endale meelepäraseid lisandmooduleid osta palju odavamalt.

Hakkake mängima kohe, et võidelda miljonite vastastega ja saada Paladinsi universumi parimaks võitlejaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more