Järjehoidjad

Pandaemonic

Alternatiivsed nimed: Pandaemonic

Game Pandaemonic - Lords of Legions on strateegia mäng, kus saab mängida otse brauserit. Meetmed selles mängus väljatöötatud poolt lohutu maailma fantaasia, kus sõda kujunenud.

Sa laiendada oma territooriumi impeeriumid Pandaemonic - Lords of Legions Internetis ja võidelda [_2_ ] teised isandad - deemonid maailmas ülemvõimu ja title Archdaemon .

Saavutamiseks oma eesmärgiks Pandaemonic - Lords of Legions Online Vajad päästa end ja ressursse [_2_ ] laiendada linnus rakendades rohkem hirmutav elemente.

Pandaemonic - Lords of Legions registreerimine toimub otse pealehel. Sul on registreeritud inglise või mõne muu, millele ligipääs on veebilehel. Registreerimiseks mängus Pandaemonic - Lords of Legions Need

1. Mine esilehele ala täitke vorm.

2. Sisesta oma emeyl.

3. Invent usaldusväärne kombinatsioon parool ja sisestage see.

4. Kinnitage parool. Selleks kirjuta see uuesti allpool olevat vormi.

5. Tick järgmises punktis, kus öeldakse, et olete nõus kokkuleppeid ala ja vaja saata informatsiooni mängu.

6. Vajuta « Mängi tasuta » .

Teostatud kõik need sammud, võite ennast registreeritud kasutaja.

Game Pandaemonic tähendab, et teil on tung verejanuline deemonid koguma oma leegioni [ _1_] halastamatu koletised ja saata neid võitluses Wylar ja teised Lords deemon.

Play Pandaemonic - Lords of Legions Sa saad sõlmimisel koos sõpradega seista rohkem vägev [ _2_] vastased. Toetatakse üksteist kaubandus ressursse ja pakub oma abi võidelda.

Soberano rohkem leegioni ning esitada need Mikroneesia võitlust. Koostööd oma liitlastega, et purustada oma vaenlasi ja vallutada maailm!

In Pandaemonic - Lords of Legions mängima te täielikult on brauseris ja sa ei vaja mingeid täiendavaid paigaldamine või [_1_ ] loading klient - lihtsalt registreerida kohapeal, ja mängima hakata koheselt!

Pandaemonic - Lords of Legions Online saab tutvustada teile järgmisi ühikuid:

1. Vallanud Wylar. Nad ei vaba tahe nad haavatav ja ei üksi olla. Nad on alandlik.

2. Laske deemon. Neid peetakse sihtasutuse iga leegion. Nende võidelda võime tasakaalustada neil on hea vastupidavust piisavalt võitlevad jõud ja lihtne põhjustada .

3. Shadow jalutajad. Nad võivad saavad oma vaenlasi ja ütle nende tugevuste ja nõrkuste suurus nende leegioni ja objektidele, mis on linnus vaenlasi .

4. Golem. Need aitavad Teie Legion elada kauem. Nad tease vaenlane.

5. Raging Beast. Ta tulivihane elajas Monster on mingit halastust. Neil on suur lihased teravad hambad wild raev ja suur viha iga elava asju.

6. Fire Elemental. Nad kasutavad leek kiire joosta ja neil on laias valikus erinevaid teemasid.

Pandaemonic - Lords of Legions - on põnev mäng, kus on positiivseid asju, mis annab sulle suure minutit.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more