Järjehoidjad

ParaWorld

Alternatiivsed nimed:

ParaWorld on reaalajas strateegiamäng, millest on tänapäeval saanud klassika. Mängida saab arvutis, jõudlusnõuded ei ole kõrged ja mänguarvuti pole vajalik. 3D-graafika, üsna detailne, oli mängu ilmumise ajal revolutsiooniline. Häälnäitlemine on kvaliteetne klassikalises stiilis.

Selle projekti loomisel said arendajad inspiratsiooni kuulsast Age of Empiresist ja seda on tunda, mäng osutus sarnaseks.

Te juhite gruppi inimesi, kes pärinevad kiviajast.

Enne põhiülesannete alustamist peate läbima lühikese koolituse, mis on lühiajaline ja annab teile võimaluse mõista juhtelemente.

Pärast seda saate jõuda lõbusa osa juurde:

  • Saatke skaudid piirkonda uurima
  • Kaevanduse ehitusmaterjalid ja muud ressursid
  • Ehitage suur, hästi kaitstud asula
  • Looge tugev armee
  • Aidake elanikkonnal kaasaegseid tehnoloogiaid omandada
  • Uuendage relvi ja tööriistu
  • Ehitage territooriumi kaunistamiseks arhitektuuriobjekte
  • Osalege saatmises
  • Kulutage aega diplomaatiale ja kaubandusele

Kõik see ja palju muud ootab teid ParaWorld PC mängimise ajal.

Mängu alguses tuleb asula rajamiseks valida sobiv koht. Läheduses peaksid olema vajalikud ressursid ja suured veekogud. Parem, kui see on küngas, et kaitsta lihtsamalt.

ParaWorldi mängimine on huvitav, sest lõik hõlmab pikka aega.

Jutukampaania sisaldab 18 missiooni. Lõik on etappide kaupa, iga missioon avab järgmise. ParaWorldis kokku puutuvad ülesanded on iga missiooni puhul erinevad. See võib olla kas teatud objektide ehitamine, kauplemistegevuse elluviimine või sõjaliste eesmärkide saavutamine.

Süžeesündmused arenevad paralleelmaailmas nimega ParaWorld. Sellesse kohta jõuate tänu teadlaste väljatöötatud portaalile. Koju naasmine saab olema kampaania põhiülesanne. Koos silmapaistvate teadlaste, bioloogide ja füüsikutega ootab teid palju ohtlikke seiklusi.

Metsikud hõimud ja kohaliku fauna röövellikud esindajad hakkavad teile vastu.

Teie kõige ohtlikumad rivaalid on teine kolonistide rühm, mida juhib kuri geenius nimega Babbitt. Neil on kaasaegsed relvad ja juurdepääs tehnoloogiale.

raskusastet saab valida vastavalt teie eelistustele. Mängurežiime on mitu: lugukampaania, üksikud missioonid ja muud.

Teie sõdalased võitlevad reaalajas. Planeerige oma lahingud ette. Kogu lahingu tulemus sõltub valitud strateegiast, taktikast ja käskude õigeaegsest edastamisest. Edu mõjutab ka armee suurus.

Võite mängida võrguühenduseta ilma Interneti-ühenduseta, kuid esmalt peate ParaWorldi alla laadima ja oma arvutisse installima.

ParaWorldi tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et aidata kangelaste rühmal paralleelmaailmas ülesandeid täita ja turvaliselt koju naasta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more