Järjehoidjad

Kurjuse tee: surematu jahimees

Alternatiivsed nimed: Kurjuse tee

Path of Evil: Immortal Hunter – peaaegu nagu Diablo, kuid mobiilsem

Path of Evil (PoE) mäng TINYSOFT mängustuudiolt, mis on spetsialiseerunud peamiselt slotikatele. See on omamoodi pliiatsi test ja äkki saate kvaliteetse toote ja mängijad tunnevad sellest rõõmu. Hetkel on mäng veel arenduses. Te ei leia siit ühtegi ekraanisäästjat ega videolugu, millest see kõik alguse sai. Path of Evil on lihtsakoeline koopia üheksakümnendate alguse kuulsast RPG-st, kuid ainult mobiilseadmetele. Mängukäik ise ja tegelase tasandamine on nii palju kui võimalik lihtsustatud. Kas sa tahad mängida? Tulge sisse, laadige alla ja jookske koopast läbi.

Siin pole tegelaste valimise ja kohandamise võimalust, teie tee algab kohe ühes koopast. Vaid mõne sammuga näidatakse teile, kuidas kurjade vaimudega võidelda ja neid tappa. Mis on üsna lihtne... Esiteks. Too kangelane skeleti juurde ja ta hakkab teda automaatselt mõõgaga lööma. Kui soovite loitsuga lüüa, vajutage all paremal asuvat vastavat nuppu. Alt vasakpoolne juhtkangi liikumine on mobiilse rollimängu juhtimise klassika.

Tegelase tasandamine

Teie kangelasel on tasemed, oskused ja omadused:

 1. Taseme kõrgemale, minnes läbi koopasse ja hävitades koletisi.
 2. Täiendage oma statistikat taseme tõstmisega. Igal tasemel antakse teile kuni 5 statistikapunkti.
 3. Oskusi leitakse iga taseme lõpus kastidest võitluses. Need on erineva harulduse ja tugevusega. Võitluses saab kasutada kuni 3 oskust. Oskused on võitlus ja buff (suurendada jõudlust teatud aja jooksul).

Pöörake tähelepanu varustusele. Seda saadakse ka taseme lõpus asuvatest kastidest (kongi). Mida raskem on tase, seda järsemad on auhinnad. Kõik koopad on väikese suurusega, kuid ärge laske sellel end petta, see on lihtne. Jah, Path of Evil: Immortal Hunter on lihtsustatud analoog, aga alates teisest tasemest on koletisi aina rohkem ja need on paksunahalised. Soovitame tegelase põhioskust läbimõeldult kasutada. See tekitab palju kahju ja seda kasutatakse ainult üks kord taseme kohta.

Seadmed ja selle tüübid

Lisaks kolmele oskusele saab kangelase varustada varustusega. Täielikult riietatud võitlejal on rohkem tabamuspunkte ja manat, kaitset erinevat tüüpi kahjustuste eest ja vastavalt sellele põhjustab see vaenlasele rohkem kahju. Saate kanda oma tegelaskuju:

 • saapad
 • kiiver
 • kaks sõrmust
 • õlapadjad
 • kindad
 • relvad
 • kilp
 • soomusrüü

Varustusel on erinev haruldus, see mõjutab omadusi ja boonuseid. Mida suurem on haruldus, seda parem kaup. Kui riietate võitleja kõigisse legendaarsetesse soomustesse, siis pidage teda sõjajumalaks - teda on peaaegu võimatu tappa.

Saate Path of Evil: Immortal Hunteri tasuta alla laadida meie portaalist, klõpsates vastaval nupul, või mis tahes Androidi ja iOS-i seadmete mänguturul. Mäng on tasuta, kuid paar dollarit kulutades võid soetada endale laena väärtuslike auhindadega (näiteks legendaarsed oskused).

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more