Järjehoidjad

Paguluse tee

Alternatiivsed nimed:

Path of Exile on üks olulisemaid märulimänge alates žanri loomisest. Mäng ilmus kaua aega tagasi, kuid graafika näeb isegi tänapäevaste standardite järgi hea välja. Ka helikujundus ei tekita vastuväiteid. Kuid mitte graafika ei erista seda projekti paljudest sarnastest mängudest. See on žanri kõige raskem mäng. Kui tahad paari õhtuga lihtsalt ja loomulikult järjekordset RPG-d läbi teha, siis see pole sugugi nii. Isegi selle žanri tõelised meistrid peavad siin kõvasti tööd tegema.

Enne Path of Exile mängimist valige klass, siin on kuus peamist:

  • Metslane – vallutaja, sõjapealik, berserker
  • Jahitar – Snaiper, Raider, Jälitaja
  • Nõid – nekrut, elementaarmaag, okultist
  • Duelist – tapja, Dimacher, tšempion
  • Preester – inkvisiitor, hierofant, kaitsja
  • bandiit – palgamõrvar, sabotöör, kelm
  • Aadlik naine

Nagu sellest nimekirjast aru saab, pole mängu klassid nii lihtsad, enamikul klassidel on ka alamklasse kokku kaheksateistkümnega.

Mängu tasandussüsteem on liialdamata suurepärane. Oskusi on umbes poolteist tuhat, millist neist arendada pole lihtne valida. Saate lõputult katsetada, kuid peaksite seda tegema ainult siis, kui olete selles žanris väga kogenud mängija. Kui te ei soovi raisata aega lõpututele katsetele või pole nii kogenud mängija, leiate Internetist hõlpsalt ja ilma suuremate raskusteta valmis arendusskeeme.

Kui julged ja mängima hakkad, ole valmis, et su tegelane sureb üsna tihti, pead lihtsalt sellega leppima. Mängus on kohati keerukus üle piiride ja seda tüüpi pumpamist, millega saab mugavalt mängu läbida, lihtsalt ei eksisteeri. Peame pingutama ja mõistma keerulist lahingusüsteemi. Vastaste löömine kõige lihtsamate löökidega, nagu sellistes mängudes mõnikord juhtub, siin ei toimi.

Mängu alguses õpetatakse teile põhitõdesid ja seejärel saadetakse ülejäänu ise välja mõtlema. Koolitus on lühike ja mitte pealetükkiv. Kogenud mängijatele see meeldib. Paljusid häirib see, kui sa juba tahad mängida ja sel hetkel võtavad arendajad poole mängu käest, kõike näidates ja seletades.

Praktiliselt esimestest minutitest algab siin täisväärtuslik mäng. Nad ei jäta sulle aega üles ehitada. Olge valmis, et te ei pruugi esimest stardiülesannet ühe katsega lõpetada, eriti kui olete selle žanri mängud uus.

Mängul on sisseehitatud turg, kus mängijad saavad kaubelda. Kuid ärge arvake, et siin saab kõike kulla eest osta, valuutaks tehingute tegemisel on erinevad materjalid relvade või soomuste täiustamiseks. Tegelikult on kaubanduse asemel vahetuskaup.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate rakenduse

Path of Exile arvutist PC tasuta alla laadida. Mäng on tõesti täiesti tasuta. Siin on küll mängusiseseid oste, kuid need on vaid visuaalsed kaunistused, arendajad jälgisid konkreetselt, et ostud ei mõjutaks kuidagi mängimist. Mängus midagi ostes väljendate tegelikult arendajatele tänu nende titaanliku töö eest, kuid keegi ei sunni teid seda tegema.

Installige mäng kohe ja alustage oma teekonda läbi fantaasiamaailma! Kui eelnev sind liiga ei hirmutaks ;)

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more